Trwa ładowanie...

Na ślubie Harry’ego pojawiła się była dziewczyna księcia. Wyglądała na smutną

Znamienici goście, suknia ślubna panny młodej i wszystko, co związane z tą przepiękną uroczystością, było na ustach wszystkich. Na Twitterze krążą fotki byłej dziewczyny księcia, Chelsy Davy, która kilka dni wcześniej rozmawiała z Harrym i płakała. A na ślubie nie wyglądała na szczęśliwą.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Na ślubie Harry’ego pojawiła się była dziewczyna księcia. Wyglądała na smutnąŹródło: ONS.pl
d2acng4

Czujnym internautom nic nie umknie. Od ceremonii mija prawie tydzień, a wciąż rozmawia się o tym, co działo się podczas ślubu oraz wesela. Pod hastagami #ChelsyDavy #RoyalWedding, które stanowią główne narzędzie do grupowania komunikatów użytkowników Twittera, pojawiły się fotki Chelsy. Miny kobiety wskazują, że po policzkach zamiast łez wzruszenia, spływały te rozpaczy.

"Książę Harry był z Chelsy Davy przez 7 lat, ale ożenił się z kimś, kogo poznał w 2016 r. I spodziewasz się, że pojawi się uśmiech na jej twarzy?" – napisała jedna z internautek.

Warto przypomnieć, że Harry i Chelsy tworzyli poważny związek i byli ze sobą 7 lat. Jak podają zagraniczne media, Harry odbył ze swoją partnerką tuż przed ślubem rozmowę. I była to podobno rozmowa, która miała zamknąć jakiekolwiek relacje. Definitywne zakończenie etapu przez Harry'ego doprowadziło do płaczu Davy. "To była ich pożegnalna rozmowa, gdzie oboje przyznali, że Harry idzie dalej. Chelsy była rozemocjonowana, płakała i nie chciała pojawić się na uroczystości. Finalnie obiecała Harry'emu, że będzie, ale tylko na ślubie - zdradzał informator "Vanity Fair".

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2acng4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2acng4
d2acng4