Trwa ładowanie...

Nad związkiem Grażyny Szapołowskiej zawisły czarne chmury. To już koniec tej miłości?

Choć drogi Grażyny Szapołowskiej i Eryka Stępniewskiego wielokrotnie się rozchodziły i schodziły, to para od wielu już lat stara się tworzyć udany związek. Do tej pory udało im się przetrwać wiele kryzysów. Tym razem jednak nad ich związkiem ponownie zawisły czarne chmury.

Share
Nad związkiem Grażyny Szapołowskiej zawisły czarne chmury. To już koniec tej miłości?
Źródło: ONS.pl
d2zsbh5

- Grażyna dużo wyjeżdża. To jest w Sopocie, gdzie ma mieszkanie, to w Paryżu, który kocha. Czasami nie ma jej w Warszawie przez długie tygodnie - powiedziała znajoma aktorki w rozmowie z "Faktem".

To właśnie częste wyjazdy Szapołowskiej są powodem sporów aktorki z ukochanym. Ciągłe znikanie z domu w końcu zaczęło negatywnie odbijać się na jej związku. Mimo że Stępniewski z reguły nie ingerował w wojaże artystki, to w końcu stwierdził, że ostatnio stanowczo zbyt rzadko się widują.

- Powiedział jej, że czas ograniczyć wyjazdy, bo przez nie oddalają się od siebie - stwierdziła osoba z otoczenia artystki w tej samej rozmowie.

d2zsbh5

Kiedyś zakochani spędzali ze sobą niemal każdą wolną chwilę, dzisiaj stale się mijają. Stępniewski ponoć byłby gotów podróżować wraz z ukochaną, jednak stała praca mu na to nie pozwala. Bezrobotna aktorka natomiast uważa, że w wolnym czasie może robić to, na co ma ochotę. I nic jej nie powstrzyma przed wyjazdami.

Jak myślicie, ten związek ma jeszcze jakąś przyszłość?

AKPA
Źródło: AKPA
AKPA
Źródło: AKPA

Zobacz także: Szapołowska: sekretem mojej urody jest pies

d2zsbh5

Podziel się opinią

Share
d2zsbh5
d2zsbh5