Trwa ładowanie...
d4mit95
News

Nadchodzi SeaZone Music & Conference

Największe wydarzenie dla twórców branży muzycznej i przedstawicieli biznesu eventowo–rozrywkowego w Polsce i Europie Środkowo Wschodniej po raz drugi w Sopocie, 8-10 czerwca 2017!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nadchodzi SeaZone Music & Conference
(Materiały prasowe)
d4mit95

Podczas tegorocznej edycji, swoją premierę będzie miał SeaZone Showcase Festiwal. To projekt, w ramach którego znani artyści zaprezentują się w całkowicie nowych odsłonach, a nieznani dotychczas szerokiej publiczności muzycy z Polski i Europy będą mogli zrealizować swoją szansę na debiut. To niepowtarzalna okazja zapoznania się z premierowym, często jeszcze nie wydanym materiałem z nadchodzących albumów, świeżymi pomysłami i nowymi brzmieniami.
2 dni | ponad 30 koncertów | kilkanaście lokalizacji w Sopocie | karnet tylko 49 zł
Bilety do nabycia na Biletomat.pl: bit.ly/biletyseazoneshowcase

Wybrani artyści, którzy pojawią się na showcasowych scenach to O.S.T.R., Daria Zawiałow, Low Roar (Islandia), BeMy, Lilly Hates Roses, Rosalie., Mr.Silla / Múm (Islandia), Coals, Ted Nemeth, WÜ, The Fruitcakes, Niemoc, EinarIndra (Islandia), 57 (Oh Chill) (Korea), Salk, Würffel (Estonia), Ba. (Litwa), Young Stadium Club, Łagodna Pianka, MajLo, Eric Shoves Them In His Pockets
Występy artystów odbędą się na kilkunastu sopockich scenach, m.in. w Teatrze Wybrzeże Sopot, Teatrze Boto, Teatrze Na Plaży, Galerii 2 Zmiany, klubach Tan, Mewa Towarzyska, Spatif, Scena i Sfinks 700.
Część wieczorna SeaZone Nocą zarezerwowana jest na eventy muzyczne w najbardziej znanych sopockich klubach, gdzie główną atrakcją będą występy znanych i popularnych artystów zapewniające różnorodny program od alternatywy przez hip-hop po undergroundową i mainstreamową muzykę taneczną. Wystąpią m.in. Marco Resmann, Ruede Hagelstein, Catz‘n Dogz, Tom Novy, Novika & Mr.Lex, Mc Conrad & Ros, Neevald, John James, Radicall, In-Deed, Mortem, Groh, Sonar Soul, Rhytm Baboon i wielu wieli innych

3 dni imprez w kilkunastu klubach – do 15 maja bilety tylko 59 zł seazonesopot.pl/pl/bilety

d4mit95

SeaZone Music & Conference to niepowtarzalny projekt, którego głównym celem jest integracja branży muzycznej na czterech poziomach: konferencja, scena nowych trendów muzycznych Showcase Festiwal, targi i warsztaty oraz imprezy klubowe na terenie Sopotu. Wszyscy miłośnicy muzyki i środowisko z nią związane, dzięki SeaZone będą mogli dosłownie wejść do świata muzyki.

Aktualności dostępne są stronie www.seazonesopot.pl oraz www.facebook.com/seazonesopot

d4mit95

Podziel się opinią

Share

d4mit95

d4mit95