WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Nadiya Hussain, gwiazda brytyjskiego "Bake Off" ponownie wyszła... za swojego męża

33-letnia zwyciężczyni bardzo popularnego w Wielkiej Brytanii show kulinarnego po 14 latach ponownie wzięła ślub. Ze swoim mężem. Tym razem z własnej woli.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nadiya Hussain, gwiazda brytyjskiego "Bake Off" ponownie wyszła... za swojego męża
(Instagram.com)
WP

Nadiya Hussain miała 19 lat, gdy jej rodzice zaaranżowali małżeństwo z Abdalem. Tradycyjna muzulmańska ceremonia odbyła się w Bangladeszu.

Teraz poślubiła Abdala, ojca ich trójki dzieci, ponownie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie ich dłoni.

WP

Pod zdjęciem napisała: Nic wymyślnego, żadnych fanaberii. Znowu to zrobiliśmy. I zrobiłabym to jeszcze raz.

Można zatem wnioskować, że Nadiya jest wielką szczęściarą, że "trafiła" na męża, w którym się zakochała i z którym jest szczęśliwa. W jednym z niewielu wywiadów przyznała, że ona i Abdal absolutnie nigdy się nie kłócą.

Po swoim zwycięstwie w programie (który w Wielkiej Brytanii jest wielkim hitem), Nadiya była autorką kilku porogramów kulinarnych i książek kucharskich. Zapytana o aranżowanie małżeństw własnych dzieci odpowiedziała: nie sądzę, by moje dzieci tego kiedykolwiek potrzebowały.

WP
East News
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP