Trwa ładowanie...
d29ja04
News

"Najmłodszy polski milioner": jest poszukiwany listem gończym i rozkręca kolejne interesy

Piotr K. zasłynął tym, że gdy był jeszcze nastolatkiem, na nielegalnych interesach zbił pokaźny majątek. Ciąży na nim aż sześć zarzutów i od miesiąca poszukiwany jest listem gończym. Przedsiębiorczy 20-latek nie przejmuje się jednak tą sytuacją, rozkręca kolejny interes i beztrosko chwali się tym Facebooku.
Podziel się
Piotr K.
Piotr K. (Facebook.com)
d29ja04

We wrześniu sąd wydał w sprawie Piotra K. postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące. W październiku wystawiono za nim list gończy i od tego czasu szuka go policja w całym kraju. "Najmłodszy polski milioner" ukrywa się i równocześnie wydzwania do prokuratury, i próbuje nakłonić ją do zmiany decyzji.

Osoba podająca się za Piotra K. rzeczywiście dzwoni zarówno do mnie, jak i do prokuratora prowadzącego - potwierdza Przemysław Nowak, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie na łamach Gazety.pl.

Pomimo starań policji i prokuratury jak dotąd 20-latek pozostaje na wolności i podróżuje po całym kraju, o czym informuje na swoim profilu. Co więcej chwali się, że rozpoczyna nowy biznes, który tym razem będzie uczciwy.

d29ja04

Jej, zaczalem miesiac temu nowy biznes w pelni uczciwy i tak dobrze mi idzie Rosja+Chiny to mieszanka wybuchowa - prawdziwa plutokracja. Bardzo bym chcial zarabiac milion dziennie, tak jak Taylor Swift - poinformował młody przedsiębiorca. (zachowano oryginalną pisownię)

Od jakiegoś czasu warszawska prokuratura zamieszcza w ogólnopolskiej prasie ogłoszenia, w których informuje o prowadzonym śledztwie i wzywa do kontaktu osoby pokrzywdzone lub z nim powiązane. Piotrowi K. postawiono sześć zarzutów, między innymi za oszustwa i usiłowanie oszustwa. Co więcej 20-latek usłyszał zarzuty wprowadzenia na rynek produktów kosmetycznych i farmaceutycznych niezgodnych z prawem.

"Najmłodszy polski milioner" utrzymuje tymczasem, że jest niewinny i próbuje wybielić się w mediach. We wrześniu opublikował nawet filmik, w którym przekonuje o swojej niewinności i przeprasza "za interesy, które były czasem nie do końca moralne".

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną WP.PL
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL)
d29ja04

Podziel się opinią

Share
d29ja04
d29ja04