Trwa ładowanie...

Największy tenor świata w Polsce! Jose Diego Florez zaśpiewa w Gdańsku

Na IV edycji koncertu charytatywnego "Muzyka Czyni Cuda" zaśpiewa Jose Diego Florez, który nie był w Polsce od 14 lat. Tenor wystąpi przy akompaniamencie pianisty Vincenzo Scalera. Koncert odbędzie się 29 listopada w Filharmonii Bałtyckiej.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Największy tenor świata w Polsce! Jose Diego Florez zaśpiewa w GdańskuŹródło: Materiały prasowe
d2n22t8

Koncert charytatywny organizowany jest pod patronatem honorowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz Pierwszej Damy Agaty Kornhauser-Dudy. Cały zysk z koncertu zostanie przekazany na zakup aparatury medycznej dla pacjentów Kliniki Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży GUMED.

Bilety od 65 zł – kasa Filharmonii 58 320 62 62 / www.bilety24.pl

Zapraszamy także do zakupu 2-osobowych zaproszeń - „cegiełek” - 600 zł w sektorze VIP Sekretariat Kliniki Chirurgii i Urologii Dzieci i Młodzieży GUMED: tel. 58 764 01 90, pedsurg@gumed.edu.pl Wpłat można dokonywać na konto: 92 1020 1811 0000 0702 0139 5664

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Juan Diego Flórez pochodzi z Peru i zaczął swoja karierę od śpiewania piosenek w stylu pop w barach Limy.Zasłynął jednak ze swoich mistrzowskich interpretacji oper bel canta, w tym szczególnie Rossiniego, Belliniego i Donizzettiego. Występuje w najsłynniejszych teatrach operowych świata, m.in. w: Nowym Jorku, Paryżu, Londynie, Mediolanie, Wiedniu, Barcelonie czy Berlinie. Jest pierwszym od 70 lat śpiewakiem, który bisował w trakcie przedstawienia operowego w la Scali (2007). Wydał liczne albumy solowe i spektakle operowe na CD i DVD. W tym roku prezentuje swój recital między innymi w Nowym Jorku, Barcelonie, Madrycie, Paryżu, Londynie, Zurychu i Gdańsku.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2n22t8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n22t8
d2n22t8