Trwa ładowanie...
d2be79a

Naomi Campbell pokazała, jak teraz podróżuje

Żart? Przesada? A może jest w tym rozsądek? Naomi Campbell opublikowała kilka zdjęć z lotniska i pokazała przy okazji, jak zabezpieczyła się przed ewentualnymi infekcjami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Naomi Campbell pokazała, jak teraz podróżuje
(Instagram.com)
d2be79a

Gwiazdy na świecie reagują na epidemię koronawirusa. Mnóstwo artystów zostało zmuszonych do przełożenia koncertów i spotkań, nie odbędą się planowane na najbliższe tygodnie duże festiwale takie jak festiwal filmowy w Pradze czy Coachella. Gwiazdy mówią też o kampaniach i projektach, które zawieszono. Gdy jedni pracują tak jak dawniej, niektórzy wzięli sobie zagrożenie mocno do serca. Jak Naomi Campbell.

Zobacz: Koronawirus a dotykanie twarzy. Jak zrezygnować z tego nawyku

Modelka znana jest z tego, że ma do siebie sporo dystansu. Na Instagramie pokazała zdjęcia z lotniska. "Bezpieczeństwo przede wszystkim" - napisała w komentarzach pod ostatnimi fotkami na swoim profilu.

d2be79a

Campbell pozuje ubrana od stóp do głów w kombinezon, który przypomina te, jakich używają medycy w razie zagrożeń infekcjami. Ma też maskę i rękawiczki. Przesada?

Fani modelki potraktowali wpis z przymrużeniem oka. Żartują, że na taką królową bezpieczeństwa czekali. Są też i komentarze, że "historie też jest zaraźliwa" i podkręcanie emocji nic dobrego nie przyniesie.

Czy modelka naprawdę podróżuje teraz w takim rynsztunku bojowym? To ma wyjaśnić niedługo w wideo przygotowywanym na jej kanał na YouTube.

d2be79a

Podziel się opinią

Share
d2be79a
d2be79a