Trwa ładowanie...
d4g24yq

Naomi Watts wybuchła. Siedzi zamknięta w domu i wszystko się jej psuje

Naomi Watts jeszcze pod koniec marca biegała sobie po ulicach Los Angeles z ojcem swoich dzieci. Teraz jednak poddała się domowej kwarantannie. Gwiazda pokazała pół żartem, pół serio, z czym musi się mierzyć w swojej posiadłości.
Share
Naomi Watts poznała trudy życia w domowym zamknięciu
Naomi Watts poznała trudy życia w domowym zamknięciuŹródło: Getty Images
d4g24yq

Naomi Watts wrzuciła na swój profil na Instagramie filmik nagrany w zwolnionym tempie. Gwiazda wygląda, jakby przeżywała załamanie nerwowe, a podłożony dźwięk ryczącej Godzilli tylko potęguje jej dramat. Co spowodowało taką wybuchową reakcję? Proza życia, którą znają nie tylko gwiazdy pozostające w zamknięciu z powodu koronawirusa.

"Kwarantanna, dzień 756. Kiedy jednego dnia psuje się drukarka, odkurzacz i zmywarka" – napisała Watts pod filmikiem.

d4g24yq

Z tymi 756 dniami to oczywiście gruba przesada. Pomijając fakt, że Amerykanie zamykają się w domach dopiero od kilku tygodni, to Watts nie przejmowała się kwarantanną pod koniec marca. Właśnie wtedy była widziana na ulicach Los Angeles, uprawiając jogging z byłym partnerem i ojcem swoich dzieci.

Przypomnijmy, że Naomi Watts i Liev Schreiber poznali się w 2005 r. na balu w Metropolian Museum of Art. Rok później zagrali razem w "Malowanym welonie", a w 2007 r. na świat przyszedł ich pierwszy syn. Choć ich związek określano jako idealny, często zastanawiano się, dlaczego zakochani nie zdecydowali się stanąć przed ołtarzem. W 2012 roku Naomi Watts w wywiadzie dla "Easy Living Magazine" powiedziała:

- Małżeństwo nie jest dla nas priorytetem. Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi. Nie mamy tylko oficjalnego zaświadczenia o związku, ale nam to nie przeszkadza. Być może pewnego dnia obudzimy się i powiemy – "Hej, jednak weźmy ślub".

Schreiber i Watts rozstali się w 2016 r., ale utrzymują dobre stosunki i wspólnie wychowują swoich synów.

d4g24yq

Podziel się opinią

Share
d4g24yq
d4g24yq