Trwa ładowanie...
d44pt90
News

"Naród wspaniały, tylko ludzie ku...". Cezary Żak cytuje Piłsudskiego i krytykuje przeciwników Owsiaka

W Polsce z roku na rok przybywa coraz więcej osób, które są przeciwnikami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z powodu zbliżającego się kolejnego finału akcji w internecie znowu zaczyna się robić gorąco. Upust swoim nerwom dał Cezary Żak, który w dosadny sposób skomentował tzw. "świat odwróconego serca", czyli przeciwników Jurka Owsiaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cezary Żak
Cezary Żak (ONS.pl)
d44pt90

Aktor odniósł się do artykułu na stronie progressforpoland.com, w którym autor opisał odwrócone serca z dopiskiem "nie daję Owsiakowi". Akcję, która od kilku lat gromadzi przeciwników WOŚP.

Kupujesz książki, e-booki lub audiobooki? Zamawiaj je przy wykorzystaniu rabatów ze stronyŚwiat Książki wyprzedaże

- Jest z pewnością podzielony. I zimny. Każdy Polak, każde polskie dziecko, każdy chory, jest ideologicznie zabarwiony. Ma dodatni, albo ujemny znak. Jest najpierw członkiem partii, dobrej albo złej, jest ateistą albo katolikiem, dobrym sortem albo złym, patriotą albo zdrajcą, ma zły albo dobry życiorys etc.. I dopiero potem, na samym końcu - jest istotą ludzką - napisał Dariusz Wiśniewski.

Pod zamieszczonym linkiem Żak zacytował słynne zdanie marszałka Józefa Piłsudskiego - "Naród wspaniały, tylko ludzie ku...". Jego wpis spotkał się z ciepłym przyjęciem. Wielu internautów pogratulowało mu odwagi i przyznało rację.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d44pt90

Podziel się opinią

Share

d44pt90

d44pt90