Trwa ładowanie...

Narzeczony zostawił Anię Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. "Po prostu wyszedł z domu"

Dziennikarka TVN została sama z małym dzieckiem i natłokiem obowiązków. Ale nie załamuje się.

Narzeczony zostawił Anię Wendzikowską z miesięcznym dzieckiem. "Po prostu wyszedł z domu"Źródło: Instagram.com
d3no19z
d3no19z

Kilka tygodni temu Wendzikowska urodziła drugą córkę. To owoc jej związku z biznesmenem, Janem Bazylem.

Dziennikarka ma już na koncie rozwód z Christopherem Combe. Później przez kilka lat była w związku z Patrykiem Ignaczakiem, z którym ma 3-letnią córkę Kornelię. Ten związek też się rozpadł.

Związek z Janem Bazylem również nie przetrwał próby czasu. Mężczyzna zawinął się w miesiąc po narodzinach córki Antoniny. Wendzikowska została sama z miesięcznym maleństwem.

Znajoma dziennikarki w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała:

d3no19z

- Janek po prostu wyszedł z domu. A następnego dnia wrócił po rzeczy. Ania jest zdruzgotana i załamana. Płacze, jak o tym mówi. Sytuację przeżywa też jej starsza córka, Kornelka, która bardzo się z nim zżyła. Mała po prostu za nim tęskni.

Jednak Wendzikowska nie załamuje się. Już podjęła pierwsze kroki, by odnaleźć się w nowej sytuacji. Informatorka "Super Expressu" pwiedziała:

- Musiała zatrudnić nianię, która będzie jeździła z nią i z dzieckiem do studia TVN. Gdy będzie na wizji, to niania będzie się opiekować małą Tosią. Chodzi o to, by mała jak najmniej odczuła nieobecność matki. Niestety, Ania nie może sobie pozwolić na urlop macierzyński. Została samotną matką z dwójką małych dzieci na utrzymaniu. Musi sprostać nowej sytuacji. Przecież nie usiądzie i nie będzie płakać.

Zobacz także: Kulisy rozstania Wendzikowskiej

d3no19z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3no19z