Trwa ładowanie...
d44dpz5

"Nasz związek nie zawsze jest łatwy". Felicjańska przesuwa termin ślubu

Jej życie nie jest usłane różami. Trudne małżeństwo, rozwód, kolejny nieudany związek, spowodowanie wypadku pod wpływem alkoholu, walka z nałogiem. Jakby tego było mało, teraz przesuwa datę ślubu, z aktualnym narzeczonym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Para jest ze sobą od początku 2017 r.
Para jest ze sobą od początku 2017 r. (East News)
d44dpz5

Ilona Felicjańska nie ma szczęścia do mężczyzn. I choć aktualnie jest w związku z byłym partnerem Karoliny Wajdy, trójmiejskim przedsiębiorcą, Paulem Montaną, to trudno uznać że są szczęśliwą parą. A dowodem na to są zdjęcia, które opublikował "Super Express" w ubiegłym tygodniu. Na nich, Paul czule całuje inną kobietę. Felicjańska zapewniła jednak, że mimo skandalicznych zdjęć, ona i Paul nadal są parą.

*- Kochamy się każdego dnia bardziej i każdego dnia bardziej pewni, że jesteśmy dla siebie stworzeni i nie jesteśmy w stanie bez siebie żyć. Ślub w maju. Istnieje taki rodzaj miłości, której nic nie rozdzieli. *

A jednak, w najnowszym wywiadzie dla "Super Expressu", Felicjańska mówi, że uroczystości w maju nie będzie,bo jak twierdzi, obydwoje mają sporo zobowiązań zawodowych:

d44dpz5

- Obecnie ja i Paul mamy tyle pracy, że zastanawiamy się, czy nie przenieść ceremonii z maja na sierpień. Ale dojdzie do niej na pewno, bo jesteśmy dla siebie stworzeni. Wszystkie gwiazdy na niebie i ziemi mówią, że będziemy cudownym małżeństwem

Czyżby zatem Felicjańska miała wątpliwości co do wierności partnera? - * Nie ukrywam, że nasz związek nie zawsze jest łatwy. Ale łączy nas ogromna miłość i nie boimy się o siebie* - tłumaczy.

Pozostaje zatem wierzyć, że ślub w sierpniu faktycznie się odbędzie, a między partnerami ułoży się wszystko w możliwie najlepszy sposób. W końcu po tylu życiowych burzach, każdy zasługuje na chwilę wytchnienia.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d44dpz5

Podziel się opinią

Share
d44dpz5
d44dpz5