Trwa ładowanie...

Natalia Janoszek w szpitalu. "Cieszę się, że żyję"

Polka, która od lat podbija Bollywood, przeżywa obecnie dramat. 28-letnia aktorka trafiła do szpitala, gdzie lekarze w ostatniej chwili zdołali jej pomóc. "Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być".

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Natalia Janoszek w szpitalu. "Cieszę się, że żyję"Źródło: Instagram.com
d27w8dv

W Polsce nie jest tak znana jak poza granicami naszego kraju. W 2012 roku zdobyła tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International w Tajlandii, podczas którego została wyróżniona nagrodą specjalną. W 2013 dostała się do finałowej dwunastki Miss Bikini Universe w Chinach. W tym samym roku zadebiutowała w Bollywood rolą Afreen w dramacie „Dreamz”. Jej kariera w Indiach rozwija się na tyle prężnie, że po ulicach musi chodzić z ochroną.

Jest piękna, młoda i utalentowana. Obecnie zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, o czym poinformowała na Instagramie.

"Cieszę się, że żyję. Te słowa nabrały dla mnie ostatnio zupełnie nowego znaczenia. Jeszcze kilka dni temu prowadziłam bardzo intensywne życie, w tej chwili leżę podpięta do wielu kabli pod stałą obserwacją lekarzy po zatorze i zawale płuc. Powoli dochodzi do mnie, że mogło mnie już nie być" - napisała pod zdjęciem.

d27w8dv

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d27w8dv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d27w8dv