ycipk-20gd1w

Natalia Klimas wzięła ślub. Nikomu nic nie powiedziała

Córka projektantki Joanny Klimas potajemnie wyszła za mąż. W uroczystości udział wzięli tylko najbliżsi pary młodej. Zakochani poznali się dzięki wspólnym znajomym. Wyglądali zjawiskowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Klimas jest już mężatką
Natalia Klimas jest już mężatką (East News, Fot: East News)
ycipk-20gd1w

Córka projektantki Joanny Klimas wyszła za mąż za swojego narzeczonego, Mikołaja. Ślub pary odbył się w tajemnicy przed światem. Para pobrała się 23 czerwca. W najważniejszym dniu w ich życiu towarzyszyli im tylko najbliżsi.

Natalia raczej nie spoufala się z mediami. Aktorka znana m.in. z "Barw szczęścia" ceni sobie prywatność, dlatego na temat jej życia nie wiadomo zbyt wiele. Jednak po zaręczynach, do których doszło w 2017 r., córka znanej projektantki udzieliła krótkiego komentarza w jednym z wywiadów.

ycipk-20gd1w

- Mikołaj oświadczył mi się na tarasie naszego domku na Mazurach, w otoczeniu naszych psów. To był bardzo intymny, romantyczny, bardzo nasz moment - mówiła wówczas zakochana Natalia Klimas.

Teraz aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem w białej sukni ślubnej. Kreacja została zaprojektowana przez jej mamę, Joannę Klimas.

ycipk-20gd1w

"Mąż i żona" - czytamy pod zdjęciem świeżo upieczonej pary młodej.

Natalia Klimas wyglądała przepięknie. Zresztą obydwoje z Mikołajem robili rewelacyjne wrażenie. Skromna suknia i elegancki garnitur cieszyły oko gości.

ycipk-20gd1w

Aktorka poznała swojego męża Mikołaja dzięki wspólnym znajomym. Wybranek Natalii jest biznesmenem i posiada dużą posiadłość na Mazurach nieopodal stadniny Ferensteinów. Mężczyzna przyjaźni się z Piotrem i Karoliną Kraśko.

Natalia Klimas już od zaręczyn sprawiała wrażenie rozpromienionej i o niebo szczęśliwszej niż jeszcze parę lat temu. Jej poprzedni związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem zakończył się bolesnym rozstaniem. Po rozpadzie tego związku zakończyła się także przyjaźń aktorki z Agnieszką Woźniak-Starak.

Młodej parze życzymy mnóstwo szczęścia i wytrwałości.

ycipk-20gd1w
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-20gd1w

ycipk-20gd1w
ycipk-20gd1w