Trwa ładowanie...
d3etnqz

Natalia Klimas wzięła ślub. Nikomu nic nie powiedziała

Córka projektantki Joanny Klimas potajemnie wyszła za mąż. W uroczystości udział wzięli tylko najbliżsi pary młodej. Zakochani poznali się dzięki wspólnym znajomym. Wyglądali zjawiskowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Natalia Klimas jest już mężatką
Natalia Klimas jest już mężatką (East News, Fot: East News)
d3etnqz

Córka projektantki Joanny Klimas wyszła za mąż za swojego narzeczonego, Mikołaja. Ślub pary odbył się w tajemnicy przed światem. Para pobrała się 23 czerwca. W najważniejszym dniu w ich życiu towarzyszyli im tylko najbliżsi.

Natalia raczej nie spoufala się z mediami. Aktorka znana m.in. z "Barw szczęścia" ceni sobie prywatność, dlatego na temat jej życia nie wiadomo zbyt wiele. Jednak po zaręczynach, do których doszło w 2017 r., córka znanej projektantki udzieliła krótkiego komentarza w jednym z wywiadów.

d3etnqz

- Mikołaj oświadczył mi się na tarasie naszego domku na Mazurach, w otoczeniu naszych psów. To był bardzo intymny, romantyczny, bardzo nasz moment - mówiła wówczas zakochana Natalia Klimas.

Teraz aktorka na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciem w białej sukni ślubnej. Kreacja została zaprojektowana przez jej mamę, Joannę Klimas.

d3etnqz

"Mąż i żona" - czytamy pod zdjęciem świeżo upieczonej pary młodej.

Natalia Klimas wyglądała przepięknie. Zresztą obydwoje z Mikołajem robili rewelacyjne wrażenie. Skromna suknia i elegancki garnitur cieszyły oko gości.

d3etnqz

Aktorka poznała swojego męża Mikołaja dzięki wspólnym znajomym. Wybranek Natalii jest biznesmenem i posiada dużą posiadłość na Mazurach nieopodal stadniny Ferensteinów. Mężczyzna przyjaźni się z Piotrem i Karoliną Kraśko.

Natalia Klimas już od zaręczyn sprawiała wrażenie rozpromienionej i o niebo szczęśliwszej niż jeszcze parę lat temu. Jej poprzedni związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem zakończył się bolesnym rozstaniem. Po rozpadzie tego związku zakończyła się także przyjaźń aktorki z Agnieszką Woźniak-Starak.

Młodej parze życzymy mnóstwo szczęścia i wytrwałości.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d3etnqz

Podziel się opinią

Share
d3etnqz
d3etnqz