Trwa ładowanie...

Natalia Kukulska drży o córkę. Zna cenę dziecięcej sławy

Natalia Kukulska miała 8 lat, gdy zaczęła profesjonalnie śpiewać. Wielu skrytykowało jej ojca za rzekome zarabianie na pracy dziewczynki. Teraz córka piosenkarki ma zadatki na gwiazdę.

Natalia Kukulska drży o córkę. Zna cenę dziecięcej sławyŹródło: ONS.pl
detqomj
detqomj

Ania Dąbrówka, córka Natalii Kukulskiej, ma 14 lat i wielki pociąg do sceny. Od kilku lat kształci się w Warsztatowej Akademii Musicalowej w Warszawie. Śpiewa, tańczy i uczy się aktorstwa. Z powodzeniem udziela się w Teatrze Roma (spektakl "WAM Awards").

Jest na dobrej drodze, by pójść w ślady mamy i muzykalnych dziadków: Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. Ania od dziecka garnie się do występów. Wielu fanów Kukulskiej patrząc na zdjęcia nastolatki widzi małą Annę Jantar i chciałoby ją zobaczyć na scenie. Wkrótce nadarzy się świetna okazja, by spełnić to marzenie.

Natalia Kukulska zaplanowała na 26 maja specjalny koncert "Życia mała garść" dedykowany jej nieżyjącym rodzicom.

- Kiedyś z Adasiem Sztabą zrobiliśmy taki piękny występ w Opolu i teraz zapraszamy różnych artystów. Już się do tego wydarzenia powoli szykuję – zapowiadała kilka miesięcy temu w "Rewii".

detqomj

Pewnym jest, że na scenie pojawi się Kayah, Katarzyna Groniec, Daria Zawiałow, Dorota Miśkiewicz, Kuba Badach, Marek Piekarczyk i Igor Herbut.

Podobno Kukulska ma wielki dylemat, czy pozwolić córce na dołączenie do grona występujących artystów. Piosenkarka doskonale pamięta cenę, jaką ona i jej ojciec zapłacili za sławę w młodym wieku.

To właśnie ojciec Natalii, po tragicznej śmierci żony w 1980 r., pomógł córce stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Skomponował muzykę na debiutancką płytę 8-letniej Natalki i wkrótce stał się celem niesprawiedliwych ataków.

detqomj

Mała gwiazda kojarzona z Anną Jantar odniosła sukces i zaczęła zarabiać poważne pieniądze. Wówczas podniosły się głosy, że Kukulski wykorzystuje dziecko. Dla krytyków nie było ważne, że pieniądze trafiają na konto Natalki, z którego miała skorzystać dopiero po osiągnięciu pełnoletności.

Kukulska bardzo przeżywała niesprawiedliwe ataki na ojca.

- Zamknęła się w sobie, często płakała. To właśnie będący świadkiem jednej z takich sytuacji poeta, Lech Konopański, napisał wtedy dla niej piosenką "Mała smutna królewna" – czytamy w "Na żywo".

Obejrzyj: Kukulska wróci do "The Voice"?: "Nie poczułam tej funkcji"

Po nagraniu drugiej płyty "Bajki Natalki" (1987), która pokryła się platyną, Kukulski zawiesił karierę córki.

detqomj

- Mogłam skupić się na nauce i spokojnie pomyśleć, co chcę robić w dorosłym życiu. I wrócić do śpiewania w innej odsłonie – mówiła po latach Kukulska. Wróciła po skończeniu liceum z albumem "Światło" (1996).

detqomj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
detqomj