Trwa ładowanie...
d4cng6d
News

Natalia Kukulska liczy na ślub brata. Uwił już gniazdko

Jeszcze niedawno Pikej, czyli Piotr Kukulski oraz Natalia Kukulska nie byli ze sobą w najlepszych stosunkach. Wszystko uległo zmianie, gdy Piotr porzucił beztroski styl życia i związał się z pewną ciemnowłosą dziewczyną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Kukulski bardzo dojrzał przy dziewczynie
Piotr Kukulski bardzo dojrzał przy dziewczynie (Materiały prasowe)
d4cng6d

O konflikcie Natalii i Piotra Kukulskich było głośno, w czym swój udział miała również kolorowa prasa. Wszystko zmieniło się w tym roku, gdy wokalistka poznała dziewczynę młodszego brata. Piotr dzięki partnerce miał spoważnieć i przestać prowadzić imprezowy styl życia. Teraz uwił gniazdko z partnerką w słonecznej Maladze.

Zobacz wideo:

Jego starsza siostra ma tam również własną posiadłość, dzięki czemu mogą spotykać się częściej. Czyżby wspólne zamieszkanie i kupno domu w Hiszpanii przyniosło kolejny, ważny krok w życiu Piotra? Tygodnik "Na Żywo" zasugerował, że Natalia Kukulska wybiera się do brata na Półwysep Iberyjski właśnie po to, by pomóc mu w podjęciu tej ważnej decyzji.

d4cng6d

- Ślub to ważna sprawa. Fajnie byłoby wziąć go w Hiszpanii na plaży. Terminu jeszcze nie mamy - wyznał w jednym z wywiadów Piotr Kukulski.

Zobacz też: Pikej bardzo się zmienił. Nie przypomina siebie z przeszłości

30-latek również próbuje swych sił w branży muzycznej. Aktualnie przebywa w Polsce wraz z ukochaną Klaudią, aby dopilnować spraw związanych z produkcją i promocją płyty do której skomponował teksty i muzykę.

- Klaudia świetnie gotuje. Przestaliśmy jeść mięso, nie zaśmiecamy środowiska naturalnego plastikiem - pochwalił się zmianą stylu życia na bardziej zrównoważoną

Dom w hiszpańskiej Maladze wyremontował bez niczyjej pomocy. Wkrótce Natalia będzie mogła na własne oczy zobaczyć efekty pracy młodszego brata.

Zobacz też: Pikej pokazał dziewczynę! Z kim umawia się brat Natalii Kukulskiej?

d4cng6d

Podziel się opinią

Share
d4cng6d
d4cng6d