ycipk-126mc4

Natalia Kukulska podzieliła się wspomnieniem o babci, która zmarła 3 lata temu

Natalia Kukulska i Halina Szmeterling były bardzo zżyte. To właśnie babcia zastąpiła artystce mamę, kiedy ta zginęła w katastrofie lotniczej. Piosenkarka bardzo za nią tęskni, a swoimi przemyśleniami podzieliła się z fanami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska była bardzo zżyta ze swoją babcią
Natalia Kukulska była bardzo zżyta ze swoją babcią (Getty Images)
ycipk-126mc4

Natalia Kukulska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym idzie z babcią pod rękę. Obie uśmiechają się szeroko.

"Dostałam wczoraj takie zdjęcie. Symboliczne. Szłyśmy razem z moją babcią pod rękę przez 40 lat. Najpierw ona trzymała mnie, potem ja ją. Nie umiem opisać jak wiele jej zawdzięczam i jak wielki miała na mnie wpływ. Wczoraj minęły trzy lata od jej śmierci. Nie była osobą publiczną, więc myślałam, ze pamięć o niej będę pielęgnować po cichu, w sercu... ale pomyślałam, ze dla wielu fanów mojej mamy i moich jest również ważną postacią. Dlatego czasem o niej wspomnę z utęsknieniem i miłością w tej przestrzeni. Mój "Bacik". Halina Szmeterling" – napisała gwiazda.

ycipk-126mc4

Halina Szmeterling zmarła we wrześniu 2016 roku. Smutną informację za pośrednictwem Facebooka podał managment Kukulskiej. To był dla gwiazdy ogromny cios, ponieważ pani Halina wychowywała Natalię, a potem pomagała jej w opiece nad wnuczkami. Artystka w jednym z wywiadów powiedziała: "Nie wyobrażam sobie domu bez babci".

ZOBACZ WIDEO: #gwiazdy: Natalia Kukulska podjęła trudną decyzję. Spełni marzenie syna

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-126mc4

ycipk-126mc4
ycipk-126mc4