Trwa ładowanie...
d7hysfe

Natalia Kukulska podzieliła się wspomnieniem o babci, która zmarła 3 lata temu

Natalia Kukulska i Halina Szmeterling były bardzo zżyte. To właśnie babcia zastąpiła artystce mamę, kiedy ta zginęła w katastrofie lotniczej. Piosenkarka bardzo za nią tęskni, a swoimi przemyśleniami podzieliła się z fanami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska była bardzo zżyta ze swoją babcią
Natalia Kukulska była bardzo zżyta ze swoją babcią (Getty Images)
d7hysfe

Natalia Kukulska na swoim profilu na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym idzie z babcią pod rękę. Obie uśmiechają się szeroko.

"Dostałam wczoraj takie zdjęcie. Symboliczne. Szłyśmy razem z moją babcią pod rękę przez 40 lat. Najpierw ona trzymała mnie, potem ja ją. Nie umiem opisać jak wiele jej zawdzięczam i jak wielki miała na mnie wpływ. Wczoraj minęły trzy lata od jej śmierci. Nie była osobą publiczną, więc myślałam, ze pamięć o niej będę pielęgnować po cichu, w sercu... ale pomyślałam, ze dla wielu fanów mojej mamy i moich jest również ważną postacią. Dlatego czasem o niej wspomnę z utęsknieniem i miłością w tej przestrzeni. Mój "Bacik". Halina Szmeterling" – napisała gwiazda.

d7hysfe

Halina Szmeterling zmarła we wrześniu 2016 roku. Smutną informację za pośrednictwem Facebooka podał managment Kukulskiej. To był dla gwiazdy ogromny cios, ponieważ pani Halina wychowywała Natalię, a potem pomagała jej w opiece nad wnuczkami. Artystka w jednym z wywiadów powiedziała: "Nie wyobrażam sobie domu bez babci".

ZOBACZ WIDEO: #gwiazdy: Natalia Kukulska podjęła trudną decyzję. Spełni marzenie syna

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d7hysfe

d7hysfe
d7hysfe