Trwa ładowanie...
Natalia Kukulska stanęła w obronie córki Czesława Niemena. O co poszło?

Natalia Kukulska stanęła w obronie córki Czesława Niemena. O co poszło?

Łączy je nie tylko imię, lecz także podejście do muzyki. Ich rodziny są ze sobą zaprzyjaźnione od lat. Natalia Niemen zaczynała swoją przygodę ze sceną śpiewając w chórkach Natalii Kukulskiej, kiedy ta była u szczytu popularności. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego nie mogła więc pozostać obojętna na słowa krytyki, które zalały internet po niedawnej premierze albumu zatytułowanego "Niemen mniej znany", na którym córka legendarnego artysty zmierzyła się z wymagającą odsłoną jego repertuaru.

Share
dopknrp

Niektórzy recenzenci i słuchacze sugerowali, że Natalia kopiuje twórczość ojca i na siłę stara się odtworzyć jego manierę wokalną.

- To, co teraz robisz, jest odważne i wyjątkowe. Lepiej być kontrowersyjnym niż nijakim. Albo cię będą kochać albo nienawidzić. Ja szczerze gratuluję i wspieram - skomentowała Kukulska na Facebooku, odnosząc się do najnowszej płyty koleżanki po fachu.

dopknrp

Natalia Niemen niemal od razu odpowiedziała. - Dzięki ci za każde słowo. Dzięki za twoje dobre myśli i za to, że rozumiesz - podsumowała, nazywając Natalię Kukulską swoją siostrą.

Mamy nadzieję, że przyjdzie czas, w którym usłyszymy utalentowane piosenkarki śpiewające w duecie. To byłoby wydarzenie!

AKPA
Źródło: AKPA
Facebook.com
Źródło: Facebook.com
AKPA
Źródło: AKPA
dopknrp

Podziel się opinią

Share
dopknrp
dopknrp