Trwa ładowanie...
d1rn86y

Natalia Kukulska wspomina zmarłą babcię. Pokazała wzruszający filmik

Wokalistka i Halina Szmeterling były bardzo zżyte. To właśnie babcia zastąpiła artystce mamę, kiedy ta zginęła w katastrofie lotniczej. Piosenkarka bardzo za nią tęskni, a swoimi przemyśleniami podzieliła się z fanami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Natalia Kukulska
Natalia Kukulska (ONS.pl)
d1rn86y

Na swoim profilu na Instagramie Natalia Kukulska opublikowała kilkusekundowe wideo, na którym widać, jak głęboka więź łączyła ją z babcią. Nagranie zostało zrobione 11.07.2016 roku podczas 92. urodzin Haliny Szmeterling. Kukulska postanowiła teraz wspomnieć o babci, aby upamiętnić jej urodziny. Gdyby żyła, skończyłaby 93 lata. Z tej okazji wokalistka dodała też wzruszjący podpis:
- Babcia Halinka. Rok temu. Dziś obchodziłaby 93. urodziny. Tęsknota olbrzymia.

Halina Szmeterling zmarła we wrześniu 2016 roku. Smutną informację za pośrednictwem Facebooka podał managment Kukulskiej. To był dla gwiazdy ogromny cios, ponieważ pani Halina wychowywała Natalię, a potem pomagała jej w opiece nad wnuczkami. Artystka w jednym z wywiadów powiedziała:
- Nie wyobrażam sobie domu bez babci.

Fani wokalistki od razu zareagowali na nagranie. Pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy wspierających artystkę i jej rodzinę. Tacy wielbiciele to prawdziwy skarb.

#gwiazdy: chrzciny córki utrzymała w tajemnicy. Natalia Kukulska zagrała mediom na nosie

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1rn86y

Podziel się opinią

Share
d1rn86y
d1rn86y