WP
News

Natalia Kukulska wspomina zmarłego ojca. Tęskni za nim coraz bardziej

Kiedy Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej, Natalia Kukulska miała cztery lata. Jej opieką zajęli się wówczas dziadkowie i ojciec. Choć piosenkarka nie wypowiadała się zbyt często o Jarosławie Kukulskim, gdy zmarł osiem lat temu, bardzo przeżyła jego śmierć. Teraz wspomina go w poruszającym wpisie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska (ONS.pl)
WP

13 września przypada kolejna rocznica śmierci Jarosława Kukulskiego. Wybitny kompozytor zmarł w 2008 r. na skutek komplikacji powstałych po operacji tętniaka aorty brzusznej. Niespodziewane odejście ojca było dla Natalii Kukulskiej potężnym ciosem. Piosenkarka opublikowała właśnie na swoim instagramowym profilu zdjęcie z tatą. Uwagę zwrócił podpis.

"Zdjęcia coraz bardziej wyblakłe. A tęsknota coraz większa. To już osiem lat. To, co mam, to radość najpiękniejszych lat" - napisała wokalistka pod fotografią. Wpis Natalii Kukulskiej, która rzadko komentuje życie prywatne, poruszył internautów.

Sporo osób w komentarzach napisało, że również tęskni za swoimi zmarłymi rodzicami, a każda kolejna rocznica wzmacnia poczucie smutku.

WP
Polub WP Gwiazdy
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP