Trwa ładowanie...
natalia kukulska
28-11-2017 21:38

Natalia Kukulska zagra dla Chaty Zwierzaka!

Wielu z nas w przedświątecznym szaleństwie myśli o tym, co zrobić, aby sprawić radość swoim bliskim. My w tym roku wspólnie z Natalia Kukulska chcemy sprawić radość podopiecznym Fundacji Chata Zwierzaka.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Natalia Kukulska zagra dla Chaty Zwierzaka!Źródło: ONS.pl
d90fncn

Dlatego też 6 grudnia w Mikołajki organizujemy w MOMU występ specjalny - Natalia Kukulska ACOUSTIC SET, z którego cały dochód ze sprzedaży biletów przekażemy na Fundację Chata Zwierzaka, jedyną w Polsce zarejestrowaną Fundacji, która prowadzi DOM, gdzie zwierzęta żyją razem, bez krat, boksów oraz betonu...

Podczas koncertu Natalia zaprezentuje Wasze ulubione utwory w akustycznej wersji.

Kiedy: 6.12.2017 (środa)
Godzina: 20:00
Gdzie: MOMU / ul. Wierzbowa 9/11 Warszawa (plac Teatralny)
Wstęp 50 zł (100% przekazujemy dla Fundacji Chata Zwierzaka)

d90fncn

Bilety w sprzedaży od 20.11.2017 (poniedziałek)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Przed nami zima, nasi czworonożni przyjaciele potrzebują wsparcia, które możemy dać im tylko z Wami, dzięki Waszemu wsparciu i chęci pomocy.

Dodatkowo:
od 20 listopada (poniedziałek) do 7 grudnia (czwartek) zbieramy wszystko co może przydać się podopiecznym fundacji tj. koce, kołdry, prześcieradła, karmę dla psów i kotów - wszystko to, co może dać ciepło czworonogom z Chaty Zwierzaka.

d90fncn

Organizatorzy:
MOMU / INSTYNKT Creative Group

Patroni Medialni:
La Vie Magazine, Wirtualna Polska, Radio Kampus, Anywhere.pl, NOIZZ.pl

Instagram.com
Źródło: Instagram.com

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Jest perfekcjonistką - utalentowaną i pracowitą. Komponując i pisząc teksty piosenek, ciągle rozwija swoją pasję. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: Halo tu Ziemia (2017), Ósmy plan (2015) CoMix (2010), Sexi Flexi (2007), Natalia Kukulska (2003), Tobie (2001), Autoportret (1999), Puls (1997), Światło (1996).

d90fncn

Premiera najnowszego albumu Artystki, który zapowiadają bardzo mocne single: „Kobieta” oraz „Halo tu Ziemia”, odbyła się we wrześniu tego roku. Album został okrzyknięty jednym z najważniejszych wydawnictw ostatnich miesięcy. Jest to kolejna, po „Ósmym planie” czy „Sexi Flexi”, płyta, na której Natalia konsekwentnie podąża swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie zarówno branży, jak i publiczności.

Instagram.com
Źródło: Instagram.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d90fncn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d90fncn
d90fncn