Trwa ładowanie...
d1ziwee

Natalia Kukulska zagra dla Chaty Zwierzaka!

Wielu z nas w przedświątecznym szaleństwie myśli o tym, co zrobić, aby sprawić radość swoim bliskim. My w tym roku wspólnie z Natalia Kukulska chcemy sprawić radość podopiecznym Fundacji Chata Zwierzaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Natalia Kukulska zagra dla Chaty Zwierzaka!
(ONS.pl)
d1ziwee

Dlatego też 6 grudnia w Mikołajki organizujemy w MOMU występ specjalny - Natalia Kukulska ACOUSTIC SET, z którego cały dochód ze sprzedaży biletów przekażemy na Fundację Chata Zwierzaka, jedyną w Polsce zarejestrowaną Fundacji, która prowadzi DOM, gdzie zwierzęta żyją razem, bez krat, boksów oraz betonu...

Podczas koncertu Natalia zaprezentuje Wasze ulubione utwory w akustycznej wersji.

Kiedy: 6.12.2017 (środa)
Godzina: 20:00
Gdzie: MOMU / ul. Wierzbowa 9/11 Warszawa (plac Teatralny)
Wstęp 50 zł (100% przekazujemy dla Fundacji Chata Zwierzaka)

d1ziwee

Bilety w sprzedaży od 20.11.2017 (poniedziałek)
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA

Przed nami zima, nasi czworonożni przyjaciele potrzebują wsparcia, które możemy dać im tylko z Wami, dzięki Waszemu wsparciu i chęci pomocy.

Dodatkowo:
od 20 listopada (poniedziałek) do 7 grudnia (czwartek) zbieramy wszystko co może przydać się podopiecznym fundacji tj. koce, kołdry, prześcieradła, karmę dla psów i kotów - wszystko to, co może dać ciepło czworonogom z Chaty Zwierzaka.

CHATA ZWIERZAKA : https://web.facebook.com/ChataZwierzaka/

d1ziwee

Organizatorzy:
MOMU / INSTYNKT Creative Group

Patroni Medialni:
La Vie Magazine, Wirtualna Polska, Radio Kampus, Anywhere.pl, NOIZZ.pl

   Instagram.com
(Instagram.com)

Natalia Kukulska to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Jest perfekcjonistką - utalentowaną i pracowitą. Komponując i pisząc teksty piosenek, ciągle rozwija swoją pasję. W swojej “dorosłej” karierze nagrała 9 solowych albumów, z których większość osiągnęła status złotej, platynowej lub multiplatynowej płyty. Na koncie ma wiele nagród i aż 11 nominacji do nagrody Fryderyk. Solowa dyskografia artystki to następujące tytuły: Halo tu Ziemia (2017), Ósmy plan (2015) CoMix (2010), Sexi Flexi (2007), Natalia Kukulska (2003), Tobie (2001), Autoportret (1999), Puls (1997), Światło (1996).

d1ziwee

Premiera najnowszego albumu Artystki, który zapowiadają bardzo mocne single: „Kobieta” oraz „Halo tu Ziemia”, odbyła się we wrześniu tego roku. Album został okrzyknięty jednym z najważniejszych wydawnictw ostatnich miesięcy. Jest to kolejna, po „Ósmym planie” czy „Sexi Flexi”, płyta, na której Natalia konsekwentnie podąża swoją odważną i nie zawsze bliską mainstreamowi drogą. Drogą, która zdobyła uznanie zarówno branży, jak i publiczności.

   Instagram.com
(Instagram.com)
icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1ziwee

Podziel się opinią

Share
d1ziwee
d1ziwee