ycipk-k9af8b
Dzieci gwiazd

Natalia Kukulska została mamą po raz trzeci!

Wokalistka podzieliła się swoim szczęściem w sieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Kukulska została mamą po raz trzeci!
(ONS.pl)
ycipk-k9af8b

Jeszcze kilka miesięcy temu 40-letnia gwiazda zapewniała, że ciąża nie zmieni jej zawodowego rozkładu pracy przynajmniej do połowy grudnia. Tak właśnie się stało. Kukulska zasiadała w fotelu jurorki w „The Voice of Poland”, trenowała uczestników, a także pojawiała się w programach śniadaniowych i udzielała wywiadów. Dla swojego finalisty napisała nawet piosenkę. Śmiała się, że jej trzecie dziecko może przyjść na świat właściwie w każdej chwili.

Kukulska znała już wcześniej płeć maleństwa, miała też wybrane imię. Cała rodzina oczekiwała narodzin Laury. Wreszcie, w sobotni wieczór artystka podzieliła się radosną nowiną.

Od 5 stycznia i godziny 9:40 szczęście ma nowy wymiar. A konkretnie 52 cm i 3 220 g! Poniżej takie tam pierwsze pogaduchy z Laurą... Produkcja: Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka. Ps. Dziękuję dyrekcji i personelowi warszawskiego szpitala św. Zofii za wspaniałą opiekę - czytamy.

ycipk-k9af8b

Natalia opublikowała też urocze nagranie, na którym możemy usłyszeć głos małej Laury. Przypomnijmy, że wokalistka i jej mąż, Michał Dąbrówka, są już rodzicami Ani i Janka.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

ycipk-k9af8b
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-k9af8b

ycipk-k9af8b
ycipk-k9af8b