Trwa ładowanie...
07-01-2017 20:52

Natalia Kukulska została mamą po raz trzeci!

Wokalistka podzieliła się swoim szczęściem w sieci.

Share
Natalia Kukulska została mamą po raz trzeci!Źródło: ONS.pl
dm47tcg

Jeszcze kilka miesięcy temu 40-letnia gwiazda zapewniała, że ciąża nie zmieni jej zawodowego rozkładu pracy przynajmniej do połowy grudnia. Tak właśnie się stało. Kukulska zasiadała w fotelu jurorki w „The Voice of Poland”, trenowała uczestników, a także pojawiała się w programach śniadaniowych i udzielała wywiadów. Dla swojego finalisty napisała nawet piosenkę. Śmiała się, że jej trzecie dziecko może przyjść na świat właściwie w każdej chwili.

Kukulska znała już wcześniej płeć maleństwa, miała też wybrane imię. Cała rodzina oczekiwała narodzin Laury. Wreszcie, w sobotni wieczór artystka podzieliła się radosną nowiną.

Od 5 stycznia i godziny 9:40 szczęście ma nowy wymiar. A konkretnie 52 cm i 3 220 g! Poniżej takie tam pierwsze pogaduchy z Laurą... Produkcja: Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka. Ps. Dziękuję dyrekcji i personelowi warszawskiego szpitala św. Zofii za wspaniałą opiekę - czytamy.

dm47tcg

Natalia opublikowała też urocze nagranie, na którym możemy usłyszeć głos małej Laury. Przypomnijmy, że wokalistka i jej mąż, Michał Dąbrówka, są już rodzicami Ani i Janka.

Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

dm47tcg
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm47tcg
dm47tcg