Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
koncert
14-06-2017 18:18

Natalia Nykiel zelektryzowała publikę! Tym razem na przystanku Red Bull Tour Bus w Rzeszowie

Red Bull Tour Bus z Natalią Nykiel na pokładzie jest już w połowie swojej kolejnej trasy po Polsce. Tym razem muzyczny autobus zatrzymał się w Rzeszowie, którego mieszkańcy nie zawiedli. Niepewność pogody przegrała z niezawodnym klimatem koncertów na dachu Red Bull Tour Bus, który dzięki scenicznej energii Natalii na długo pozostanie w pamięci publiczności.

Natalia Nykiel zelektryzowała publikę! Tym razem na przystanku Red Bull Tour Bus w RzeszowieŹródło: Materiały prasowe
ddhvvc3
ddhvvc3

Red Bull Tour Bus rozpoczął kolejny tydzień swojej trasy po Polsce, której trzeci koncert odbył się na Skwerze Millenium Hall w Rzeszowie. Zmienność warunków atmosferycznych nie wystraszyła fanów Natalii Nykiel, którzy już przed otwarciem bram czekali na piosenkarkę. To właśnie oni i niezawodnym mieszkańcom, którzy głosowali na swoje miasto, Red Bull Tour Bus zawitał do stolicy województwa pod-karpackiego.

Koncert odbył się na skwerze centrum kulturalno-handlowego Millenium Hall, które gościło muzyczny autobus już drugi raz. Przyjemna atmosfera lokacji koncertowej oraz pełen energii występ Natalii Nykiel sprawiły, że wtorkowy wieczór w Rzeszowie był niezwykle wyjątkowy.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

- W tym tygodniu weszliśmy na scenę z dużym luzem i energią, jaką naładowała nas publiczność w Gliwicach i Częstochowie. Rzeszowianie nie mieli łatwego zadania, bo poprzednicy ustawili wysoko poprzeczkę. Nie dali się! Już od pierwszych numerów skwer zamienił się w buzujący parkiet. Nie sądziłam nigdy, że będę miała okazję rozkręcić taneczną imprezę w centrum miasta i to na taką skalę! - zdradziła artystka po koncercie.

ddhvvc3

Natalia zaprezentowała bardzo dobrze znane publiczności utwory z albumu „Lupus Electro” w całkiem nowych, odważnych aranżacjach. Specjalnie na trasę Red Bull Tour Bus poszerzyła skład swojego ze-społu, dzięki czemu znajome melodie nabrały nowatorskiego brzmienia. Zaskoczyło ono słuchaczy i zo-stało przez nich gorąco przyjęte. Publiczność śpiewała wraz z Natalią, nie pozwalając jej zejść ze sceny. Artystka przy akompaniamencie fanów wykonała swój niekwestionowany hit „Error”, a także najnowszy utwór zatytułowany „Spokój”. To nie koniec poruszających momentów wtorkowego koncertu w Rzeszo-wie. Maciej Gołyźniak, perkusista zespołu obchodzący tego dnia urodziny, otrzymał od publiki wzruszający prezent w postaci odśpiewanego „Sto lat”. „To był jeden z najfajniejszych koncertów, na którym do tej pory byłam. Super, że coś takiego dzieje się w naszym mieście”, mówiła fanka piosenkarki po zakończo-nym występie.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Autobus z Natalią Nykiel na pokładzie zatrzyma się jeszcze w: Radomiu, Słupsku, Bydgoszczy i Olsztynie.

Galeria zdjęć z koncertu w Gliwicach znajduje się na:
https://www.redbull.com/pl-pl/natalia-nykiel-z-luzem-i-energia

ddhvvc3

Red Bull Tour Bus: Natalia Nykiel
06.06 GLIWICE
07.06 CZĘSTOCHOWA
13.06 RZESZÓW
14.06 RADOM
18.06 SŁUPSK
19.06 BYDGOSZCZ
21.06 OLSZTYN

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

otwarcie bram: g. 19:30
start koncertu: g. 20:30
wstęp wolny

*Więcej informacji na temat trasy na: *
www.redbull.pl/tourbus
www.facebook.com/redbulltourbus/

tourbus

Główny partner trasy: Radio Zet
Patroni Medialni: WP.pl, Co Jest Grane 24

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Nykiel o nowym singlu i trasie koncertowej

ddhvvc3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddhvvc3