Trwa ładowanie...
df2mfg9

Natalia Siwiec eksponuje seksowną figurę. Tylko gdzie jest brzuszek?

Co z tą ciążą? Natalia Siwiec odebrała już gratulacje z powodu odmiennego stanu, ale... jej zaokrąglony brzuszek nagle przestał być widoczny. Na najnowszych zdjęciach, które modelka i aktorka umieściła na swoim instagramowym profilu, po brzuszku nie ma ani śladu. A przecież w maju pojawiły się informacje o tym, że gwiazda jest już w 5. miesiącu ciąży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec (Instagram.com)
df2mfg9

Pod koniec maja Natalia Siwiec na jednej z imprez zaprezentowała nie tylko zgrabne nogi podkreślone przez wyciętą kreację, ale i wydatny brzuszek. Doniesienia o upragnionej ciąży wydawały się rzeczywistością. Tym bardziej, że modelka nie zdementowała plotek, a na jej koncie na Instagramie zaczęły się pojawiać mniej rozebrane zdjęcia, fotografie przedstawiające Siwiec z tyłu lub zasłaniającą brzuszek.

Podobno gwiazda była już w 5. miesiącu ciąży, a termin porodu wyznaczono na wczesną jesień. Siwiec od lat w wywiadach podkreślała, że zależy jej na powiększeniu rodziny, a fakt, że jeszcze nie jest mamą, wynikał z różnych przeszkód - a to zdrowotnych, a to zawodowych... Fani Siwiec ucieszyli się więc, gdy zobaczyli nowe, krągłe kształty swojej ulubienicy. Teraz zastanawiają się: gdzie jest brzuszek?

Na najnowszym zdjęciu Siwiec wygląda seksownie - dżinsowa mini eksponuje opalone, smukłe nogi, a biały top opina idealną figurę gwiazdy. Wyraźnie widać, że jej brzuszek jest płaski jak dawniej. Nic dziwnego, że w komentarzach pojawiło się pytanie: "I gdzie ta ciąża???".

Do tej pory Natalia maskowała okolice talii luźnymi topami, sukienkami albo pozowała tak, aby ukryć "kluczowe" rejony ciała. Dlatego ostatnie zdjęcie z urlopu w Los Angeles jest tak zastanawiające. Na profilu Mariusza Raduszewskiego, męża Siwiec, można znaleźć inne okraszone hasztagami: #LA #WDrodzeNaJedzonko #WBrzuchachBurczy #TylePomysłów #CoTuWybrać #NieJestŁatwo #ChybaSushi #MyszaJakaŁadna #JaJakZwyklePoważnyIStonowany #StanyStanyFajowaJazda. Uwagę przyciąga tu... sushi, którego kobiety w ciąży raczej powinny unikać.

df2mfg9

Co wy na to? Co z tą ciążą?

Niedawno mówiło się już nawet o płci dziecka, które nosi Siwiec. Zobaczcie wideo!

df2mfg9

Podziel się opinią

Share

df2mfg9

df2mfg9