Trwa ładowanie...
ds92xt1

Natalia Siwiec jest w 5. miesiącu ciąży, ale brzuszka nie widać

Gwiazda wyjechała do Kalifornii, gdzie pogoda wyraźnie dopisuje. Na jej instagramowym profilu pojawiły się nowe zdjęcia w kusej spódniczce i z odsłoniętymi ramionami. Siwiec zachwyca smukłymi nogami, ale wszyscy zamiast na nie spoglądają na brzuszek modelki. Natalia spodziewa się dziecka, jednak na próżno szukać u niej krągłości charakterystycznej dla połowy ciąży. Trzeba jednak przyznać, że gwiazda promienieje.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Siwiec
Natalia Siwiec (Instagram.com)
ds92xt1

Niedawno partner Natalii, Mariusz Raduszewski, powiedział w rozmowie z "Faktem", że jego ukochana nie zamierza rezygnować z pracy: - Natalia ma zaplanowanych jeszcze wiele sesji zdjęciowych i innych kontraktów z markami. Szczerze mówiąc, jest tego trochę.

Do tej pory gwiazda twierdziła, że nie planuje dziecka, bo ze względów zawodowych nie ma na to czasu. Jak widać, wszystko da się połączyć.

Ani Siwiec, ani Raduszewski nie mówią otwarcie o ciąży, a jednak media wiedzą o niej coraz więcej. Znajoma modelki wyjawiła nawet płeć i imię nienarodzonego dziecka: - Gdy z Mariuszem dowiedzieli się, że będzie córeczka od razu zaczęli się zastanawiać jak ją nazwać. Po gorących debatach zgodnie uznali, że spośród imion dziewczęcych najbardziej podoba im się Helenka.

ds92xt1

Czy podobnym rewelacjom można wierzyć? Okaże się już za kilka miesięcy. Siwiec ma urodzić za około trzy miesiące, czyli we wrześniu 2017 roku. Modelka w ciągu ostatnich lat często powtarzała, że pragnie zostać mamą, ale wciąż inne plany były ważniejsze - pojawiały się nowe projekty zawodowe, kariera gwiazdy nabierała tempa.

W 2013 roku Natalia mówiła "Faktowi": - Bardzo bym chciała zostać mamą. Myślę o tym coraz częściej. Myślę, że za rok z mężem zaczniemy się już o nie starać, a za dwa lata będę szczęśliwą mamą. W tym roku jeszcze nie planuję zajść w ciążę. Oczywiście gdyby to się stało, to bym się cieszyła, ale teraz jest na to za wcześnie. Skupiam się na karierze i gdybym miała zajść w ciążę, to tylko przypadkiem.

Słowa gwiazdy się nie sprawdziły, na ciążę przyszło jej poczekać nie rok, a aż cztery lata.

ds92xt1

Dla Siwiec pojawienie się na świecie malucha na pewno będzie bardzo ekscytujące - to zupełnie nowe doświadczenie, kompletnie różne od dotychczasowych wyzwań. Jej partner zdobył je przed laty, jest bowiem ojcem nastoletniego Mateusza.

Zobacz: Natalia Siwiec nie zamierza rezygnować z pracy

   ONS.pl
ds92xt1

Podziel się opinią

Share

ds92xt1

ds92xt1