Trwa ładowanie...

Natalia Siwiec na pierwszym spacerze z córką. Pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

Natalia Siwiec niewątpliwie poznaje uroki macierzyństwa. Wszystkimi ważnymi momentami, jak pierwszym wspólnym spacerem, dzieli się ze swoimi fanami - nawet jeśli wygląda na mocno niewyspaną.

Share
Natalia Siwiec na pierwszym spacerze z córką. Pochwaliła się zdjęciem na Instagramie
Źródło: Instagram.com
d3c0dc2

Narodziny dziecka Natalii Siwiec dla wielu były zaskoczeniem. Gwiazda nie afiszowała się z ciążą i nie zamieszczała fotek z zaokrąglonym brzuszkiem. Informacja o porodzie też była trzymana w ścisłej tajemnicy, a fakt, że modelka urodziła, wyszedł na jaw kilka dni po fakcie.

Media szybko podniosły temat, że modelka może zarobić na błogosławionym stanie i narodzinach pociechy nawet więcej, niż Anna Lewandowska. Natalia Siwiec w czasie ciąży nie eksponowała swoich krągłości, ale z chęcią polecała różnego rodzaju produkty: meble dla dzieci, kosmetyki na rozstępy, ubrania czy akcesoria potrzebne rodzicom. Okazuje się, że za jeden wpis na Instagramie gwiazda mogła zarobić nawet 35 tysięcy złotych. Warto zauważyć, że w przeciągu ostatnich miesięcy pojawiło się ich kilka. Jak podaje "Super Express", Siwiec zarobi sporo więcej niż Anna Lewandowska, Anna Mucha czy Kasia Cichopek. Tabloid szacuje, że może to być nawet milion złotych.

Niewątpliwie modelka wie, jak podtrzymywać zainteresowanie wokół swojej osoby i obecną współpracę z firmami produkującymi artykuły dla młodych mam. Często chwali się "pierwszymi momentami", jak choćby właśnie pierwszym spacerem. - Ja marzę, ona już ma. Aston Martin, pierwsza fura, pierwszy spacer - podpisała dowcipnie zdjęcie. Nie omieszkała oznaczyć na nim producenta wózka, więc można się tylko domyślić, że promocja dziecięcych gadżetów rzeczywiście jej się opłaci.

d3c0dc2

Podziel się opinią

Share
d3c0dc2
d3c0dc2