Trwa ładowanie...
d1rn86y

Natalia Siwiec na pierwszym spacerze z córką. Pochwaliła się zdjęciem na Instagramie

Natalia Siwiec niewątpliwie poznaje uroki macierzyństwa. Wszystkimi ważnymi momentami, jak pierwszym wspólnym spacerem, dzieli się ze swoimi fanami - nawet jeśli wygląda na mocno niewyspaną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec (Instagram.com)
d1rn86y

Narodziny dziecka Natalii Siwiec dla wielu były zaskoczeniem. Gwiazda nie afiszowała się z ciążą i nie zamieszczała fotek z zaokrąglonym brzuszkiem. Informacja o porodzie też była trzymana w ścisłej tajemnicy, a fakt, że modelka urodziła, wyszedł na jaw kilka dni po fakcie.

Media szybko podniosły temat, że modelka może zarobić na błogosławionym stanie i narodzinach pociechy nawet więcej, niż Anna Lewandowska. Natalia Siwiec w czasie ciąży nie eksponowała swoich krągłości, ale z chęcią polecała różnego rodzaju produkty: meble dla dzieci, kosmetyki na rozstępy, ubrania czy akcesoria potrzebne rodzicom. Okazuje się, że za jeden wpis na Instagramie gwiazda mogła zarobić nawet 35 tysięcy złotych. Warto zauważyć, że w przeciągu ostatnich miesięcy pojawiło się ich kilka. Jak podaje "Super Express", Siwiec zarobi sporo więcej niż Anna Lewandowska, Anna Mucha czy Kasia Cichopek. Tabloid szacuje, że może to być nawet milion złotych.

Niewątpliwie modelka wie, jak podtrzymywać zainteresowanie wokół swojej osoby i obecną współpracę z firmami produkującymi artykuły dla młodych mam. Często chwali się "pierwszymi momentami", jak choćby właśnie pierwszym spacerem. - Ja marzę, ona już ma. Aston Martin, pierwsza fura, pierwszy spacer - podpisała dowcipnie zdjęcie. Nie omieszkała oznaczyć na nim producenta wózka, więc można się tylko domyślić, że promocja dziecięcych gadżetów rzeczywiście jej się opłaci.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1rn86y

Podziel się opinią

Share
d1rn86y
d1rn86y