Trwa ładowanie...
d26sq4v

Natalia Siwiec pochwaliła się samochodem. To wyjątkowo drogi prezent

Siwiec kilka lat temu zachwyciła na trybunach piłkarskich podczas meczy na mistrzostwach. Dziś funkcjonuje jako celebrytka i jest aktywna w mediach społecznościowych. Ostatnio pochwaliła się prezentem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siwiec sprawiła sobie drogi prezent.
Siwiec sprawiła sobie drogi prezent. (Instagram.com, Fot: Instagram)
d26sq4v

O tym, że Natalia Siwiec na dobre weszła w show-biznes świadczy chociażby fakt, że aktualnie jej profil na Instagramie obserwuje niespełna milion fanów. A jest to niewątpliwie imponujący wynik. Na chwilę obecną pochłania ją macierzyństwo, ale nie rezygnuje z branżowych imprez i z checią pozuje na ściankach.

Modelka wrzuciła zdjęcie samochodu. "Marzenia się spełniają" – napisała, a oczom internautów ukazał się samochód. I to nie byle jaki. Czerwonego auta pozazdrościli jej fani.. "Fajna ta zabawka", "Piękne", "To powinna być okładka Vogue'a", "To moje marzenie" – czytamy w komentarzach.

d26sq4v

Chevroleta Camaro to model, przy którym pozuje Siwiec. Jak podają inne portale, cena takiego samochodu może wynieść ponad 200 tys. zł. Nie pozostaje nam nic innego, jak pozazdrościć "zabawki" i życzyć dobrego użytkowania.

d26sq4v

Podziel się opinią

Share

d26sq4v

d26sq4v