Trwa ładowanie...
duycdeg

Natalia Siwiec pokazała, jak ubiera choinkę. Internautów zdziwiły buty gwiazdy

Gwiazdy chwilę przed świętami pokazują, jak się do nich przygotowują. Natalia Siwiec opublikowała zdjęcia, gdy stroiła choinkę w nowym domu. Internauci natomiast zwrócili uwagę na jej buty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Też ubieracie choinkę w szpilkach?
Też ubieracie choinkę w szpilkach? (ONS.pl)
duycdeg

Jedną z tradycji związanych z obchodami świąt Bożego Narodzenia jest ubieranie choinki. Każdy chce, by drzewko było wręcz idealne. W końcu to pod nim znajdują się wyczekiwane prezenty dla wszystkich członków rodziny. Swoją świąteczną "pięknością" pochwaliła się Natalia Siwiec.

"Ubieranie choinki w nowym domu. Mia nie jest jeszcze zainteresowana, woli samochodziki" - napisała i wytłumaczyła, że jej malutka córka ma "ważniejsze" sprawy.

duycdeg

I gdy wszyscy zachwycają się, a to Siwiec, a to choinką, to niektórzy zwrócili uwagę na jej obuwie. W końcu nie każdy stroi choinkę w butach na obcasie.

"Ubieranie choinki w szpilkach", "A co Ty kobieto! W szpilkach choinki nie ubierasz?" - dziwią się fanki. Inne panie znalazły w tym plusy: "A ja biorę głupia krzesło jak nie sięgam, a tu szpilki trzeba założyć" - czytamy w komentarzach. Nie mogło zabraknąć też całego stosu komplementów.

Ubieraliście już choinkę?

duycdeg

Podziel się opinią

Share

duycdeg

duycdeg