ycipk-4lvj2c

Natalia Siwiec skrytykowana przez internautę. Gwiazda odpowiedziała na komentarz

Natalia Siwiec korzysta z mediów społecznościowych i publikuje tam mnóstwo zdjęć i filmików swojej córki Mii. Użytkownik Instagrama zaatakowała modelkę, ta nie przeszła obojętnie obok komentarza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Siwiec została skrytykowana przez jednego z internautów. Toczyła się zażarta dyskusja
Natalia Siwiec została skrytykowana przez jednego z internautów. Toczyła się zażarta dyskusja (East News, Fot: East News)
ycipk-4lvj2c

Natalia Siwiec jest "polską Miss Euro 2012". Wykorzystała swoje 5 minut i dziś jest jedną z najpopularniejszych modelek w Polsce. Jak większość gwiazd, jest aktywna w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE: Doda nie wykorzystała byłego narzeczonego?: "Nagranie zostało uwiecznione na życzenie osoby penetrowanej" (KLIKA)

ycipk-4lvj2c

Siwiec jest szczęśliwą żoną i matką. Na Instagramie bardzo często publikuje zdjęcia swojej pociechy. Ostatnio internauta postanowił skrytykować Siwiec. Poszło o dzieciństwo malutkiej Mii.

"Dajcie temu dziecku spokój i dajcie jej przeżyć normalne dzieciństwo, bo tego już nie odzyska za żadne pieniądze" - pojawił się komentarz.

"O to ciekawe? A co ma nienormalnego w tym dzieciństwie?" - odpowiedziała Siwiec. "Chętnie dowiedziałabym się co mogę ulepszyć. Nie nagrywać by nie miało pamiątki? Nie zabierać wszędzie? Nie robić zdjęć? Bardzo bym chciała wiedzieć, naprawdę!" - dopytywała dalej.

ycipk-4lvj2c

"Co innego nagrywać dla pamiątki, a co innego nagrywać i sprzedawać na Instagramie..." - nie odpuszczał internauta.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Siwiec broni Jarosława Bieniuka. "Nie zrobiłby nic, czego by nie chciała"

"Pan najwyraźniej dyskutować nie potrafi. Nie zostało tu wciąż wytłumaczone co zabiera dzieciństwo? Pieniędzy za pokazanie nie biorę, więc nie wiem skąd stwierdzenie sprzedawać? Ktoś za to gdzieś płaci? Coś mnie ominęło? - kontynuowała Natalia Siwiec, którą zbulwersował atak internauty.

"Proszę mi dać namiar na tego, kto za takie coś płaci. Proszę zejść na ziemię i zacząć przestać żyć plotkami czy domniemaniami" - czytamy w dyskusji w mediach społecznościowych. Zdaje się, że modelkę musiał wyjątkowo zdenerwować przytyk internauty.

ycipk-4lvj2c

Zgadzacie się z Natalią Siwiec?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4lvj2c

ycipk-4lvj2c
ycipk-4lvj2c