WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Natalia Siwiec w skromnej sukience, ale bez stanika. Sexy!

Piękna modelka zaraz po świętach wyjechała do Meksyku. W Tulum spędziła sylwestra, od kilku dni zwiedza uroczą miejscowość. Relacje publikuje w sieci, pokazując swoje zgrabne ciało w skąpych bikini, ale nie tylko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siwiec bawi się w ciepłych krajach
Siwiec bawi się w ciepłych krajach (ONS.pl)
WP

Siwiec upodobała sobie plażową modę - sięga po zwiewne sukienki, długie spódnice, wdzianka, które okrywają, ale i sporo odsłaniają. W jednym z nich zaprezentowała się ostatnio na Instagramie. Kremowa sukienka sięgała aż do ziemi, była jednak powycinana - miała głęboki dekolt na plecach, a z przodu wycięcie ukazujące fragmenty kształtnego biustu gwiazdy i jej płaskiego brzucha.

Styl boho bardzo do Siwiec pasuje. Opalona, z potarganymi włosami, słomkową torbą wygląda naturalnie i młodo. To zupełnie inna Natalia niż dziewczyna w pełnym, mocnym makijażu i błyszczącej kreacji, którą bywa na show-biznesowych imprezach.

WP

Jasne wdzianko przyciąga uwagę ciekawym krojem, falbanami, ale to nie wszystko. Siwiec zdecydowała się założyć je na gołe ciało. Sukienkę zdobi dekolt na plecach, więc nie ma mowy o staniku.

Jak podoba wam się Siwiec w wakacyjnym wydaniu - w bikini i lekkich stylizacjach?

WP

Może wolicie Natalię ostrzejszą, umalowaną i w szpilkach?

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP