placeholder_4b2cf8

Natalia Siwiec w skromnej sukience, ale bez stanika. Sexy!

Piękna modelka zaraz po świętach wyjechała do Meksyku. W Tulum spędziła sylwestra, od kilku dni zwiedza uroczą miejscowość. Relacje publikuje w sieci, pokazując swoje zgrabne ciało w skąpych bikini, ale nie tylko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Siwiec bawi się w ciepłych krajach
Siwiec bawi się w ciepłych krajach (ONS.pl)
placeholder_4b2cf8

Siwiec upodobała sobie plażową modę - sięga po zwiewne sukienki, długie spódnice, wdzianka, które okrywają, ale i sporo odsłaniają. W jednym z nich zaprezentowała się ostatnio na Instagramie. Kremowa sukienka sięgała aż do ziemi, była jednak powycinana - miała głęboki dekolt na plecach, a z przodu wycięcie ukazujące fragmenty kształtnego biustu gwiazdy i jej płaskiego brzucha.

Styl boho bardzo do Siwiec pasuje. Opalona, z potarganymi włosami, słomkową torbą wygląda naturalnie i młodo. To zupełnie inna Natalia niż dziewczyna w pełnym, mocnym makijażu i błyszczącej kreacji, którą bywa na show-biznesowych imprezach.

placeholder_4b2cf8

Jasne wdzianko przyciąga uwagę ciekawym krojem, falbanami, ale to nie wszystko. Siwiec zdecydowała się założyć je na gołe ciało. Sukienkę zdobi dekolt na plecach, więc nie ma mowy o staniku.

Jak podoba wam się Siwiec w wakacyjnym wydaniu - w bikini i lekkich stylizacjach?

placeholder_4b2cf8

Może wolicie Natalię ostrzejszą, umalowaną i w szpilkach?

placeholder_4b2cf8
placeholder_4b2cf8
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

placeholder_4b2cf8