Trwa ładowanie...

Natalia Siwiec z Mią na wakacjach. Mama jest zachwycona córeczką. Jak ją nazywa?

Mia przyszła na świat niespełna 5 miesięcy temu i natychmiast zauroczyła nie tylko swoich rodziców, ale i fanów Siwiec. Modelka od czasu do czasu pokazuje zdjęcia córeczki, chociaż ukrywa jej twarz, chroniąc prywatność. Ostatnio pokazała ujęcie z urlopu w Meksyku.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Natalia Siwiec z Mią na wakacjach. Mama jest zachwycona córeczką. Jak ją nazywa?Źródło: Facebook.com
d33by6v
d33by6v

Siwiec przez kilka lat mówiła o pragnieniu, by zostać mamą, ale macierzyństwo z różnych powodów odkładała. Kiedy jednak skoczyła na głęboką wodę i postanowiła powiększyć rodzinę, stało się jasne, że decyzja była słuszna. Teraz Mia najchętniej nie odrywałaby się od mamy, a mama nie wyobraża sobie świata bez niej. Ani wyjazdów.

Ostatnio Siwiec zabrała małą na wakacje do Meksyku. Pogoda dopisuje, więc na instagramowym profilu modelki można znaleźć zdjęcia w bikini. Jednak nie tylko...

Wycieczka okazała się okazją do napisania czegoś więcej o córeczce.

d33by6v

"Kiedy chcesz popływać w Cenote, ale małe Boo jest cały czas przyklejone do ciebie i chce zwiedzać, i poznawać, i patrzeć, i słuchać jak opowiadam... i wytrzeszcza oczy najbardziej jak potrafi, bo myśli, że jeszcze więcej ogarnie wzrokiem, i otwiera buzię, bo to wszystko takie nowe i takie piękne... UWIELBIAM" - wyznała Siwiec.

Przy innym ujęciu napisała: "#kochambyćmamą #jaramsiękażdymdniem #tulum #bibiśiapierwszewakacje #byćarbuzem".

Natalia nadała córeczce oryginalne imię, ale mówi na nią w jeszcze ciekawszy sposób. Nazywa dziewczynkę "małe Boo" i "Bibiś".

Nowe zdjęcie wywołało lawinę komentarzy - oczywiście pozytywnych, bo czy widok pięknej mamy i uroczego malucha może skłaniać do innych?

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d33by6v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33by6v