Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Natalia Siwiec zachęca do czytania. Półnaga pręży się na łóżku z książką

Natalia Siwiec nie zwalnia tempa. Jej profil na Instagramie to od lat kopalnia gorących zdjęć. Ale teraz Siwiec zaskoczyła wszystkich. Na najnowszym gorącym zdjęciu, jest coś i dla głowy, i dla ciała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Natalia Siwiec znów się rozebrała
Natalia Siwiec znów się rozebrała (East News, Fot: East News)
d4cxxq2

Natalia Siwiec to jedna z najbardziej pożądanych polskich celebrytek. Jest stałą bywalczynią ścianek, przez co reklamodawcy biją się o to, żeby to właśnie jej twarz, zamiennie z ciałem, promowały ich produkty. Piękna modelka zna swoją wartość i skrzętnie to wykorzystuje. Jej najnowsze zdjęcie nie zawiodło rozochoconych wielbicieli.

ZOBACZ TAKŻE: Siwiec tłumaczy "mniejszy biust": "Hormony kobiety bywają różne"

Natalia Siwiec zyskała popularność podczas rozgrywek piłkarskich w 2012 r. Od tamtej chwili na stałe zagrzała miejsce w show-biznesie.

d4cxxq2

Ostatnio modelka wrzuciła fotkę z łóżka. Leży na nim w bikini i czyta książkę. Na pewno niejeden fan Siwiec zasiadłby z nią teraz do wspólnej lektury. Tym czasem Natalia postanowiła w ten sposób promować kolejny produkt.

Celebrytka pręży się na macie terapeutycznej, i jak tłumaczy, zamówiła ją od razu po porodzie. Zresztą spójrzcie sami:

d4cxxq2

- Zamówiłam zaraz po porodzie jak jeszcze nie była dostępna w PL. Zobaczyłam jak ktoś polecał na IG i... była to najlepsza decyzja jaką podjęłam! Od tamtego momentu Prana przynosi ulgę każdego dnia! Zapewnia lepszy sen, rozluźnia mięśnie, oczyszcza umysł i relaksuje - czytamy pod fotką (zachowano oryginalną pisownię).

Instagramowy profil Natalii śledzi blisko milion osób. Takie zdjęcia to dla jej fanów nie lada gratka.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2