Trwa ładowanie...
d420yvh

Natalia Siwiec zachęca do czytania. Półnaga pręży się na łóżku z książką

Natalia Siwiec nie zwalnia tempa. Jej profil na Instagramie to od lat kopalnia gorących zdjęć. Ale teraz Siwiec zaskoczyła wszystkich. Na najnowszym gorącym zdjęciu, jest coś i dla głowy, i dla ciała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Siwiec znów się rozebrała
Natalia Siwiec znów się rozebrała (East News, Fot: East News)
d420yvh

Natalia Siwiec to jedna z najbardziej pożądanych polskich celebrytek. Jest stałą bywalczynią ścianek, przez co reklamodawcy biją się o to, żeby to właśnie jej twarz, zamiennie z ciałem, promowały ich produkty. Piękna modelka zna swoją wartość i skrzętnie to wykorzystuje. Jej najnowsze zdjęcie nie zawiodło rozochoconych wielbicieli.

ZOBACZ TAKŻE: Siwiec tłumaczy "mniejszy biust": "Hormony kobiety bywają różne"

Natalia Siwiec zyskała popularność podczas rozgrywek piłkarskich w 2012 r. Od tamtej chwili na stałe zagrzała miejsce w show-biznesie.

d420yvh

Ostatnio modelka wrzuciła fotkę z łóżka. Leży na nim w bikini i czyta książkę. Na pewno niejeden fan Siwiec zasiadłby z nią teraz do wspólnej lektury. Tym czasem Natalia postanowiła w ten sposób promować kolejny produkt.

Celebrytka pręży się na macie terapeutycznej, i jak tłumaczy, zamówiła ją od razu po porodzie. Zresztą spójrzcie sami:

d420yvh

- Zamówiłam zaraz po porodzie jak jeszcze nie była dostępna w PL. Zobaczyłam jak ktoś polecał na IG i... była to najlepsza decyzja jaką podjęłam! Od tamtego momentu Prana przynosi ulgę każdego dnia! Zapewnia lepszy sen, rozluźnia mięśnie, oczyszcza umysł i relaksuje - czytamy pod fotką (zachowano oryginalną pisownię).

Instagramowy profil Natalii śledzi blisko milion osób. Takie zdjęcia to dla jej fanów nie lada gratka.

d420yvh

Podziel się opinią

Share

d420yvh

d420yvh