Trwa ładowanie...
d1cbsh7

Natalia Szroeder jak Miley Cyrus. Fani natychmiast zauważyli podobieństwo

Natalia Szroeder razem z Olą Szroeder i Michałem Szpakiem odpoczywają w Tajlandii. Gwiazda opublikowała zdjęcie z wyprawy, wobec którego nie można przejść obojętnie. I tym razem wcale nie chodzi o skąpe bikini.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Szroeder polską Miley Cyrus?
Natalia Szroeder polską Miley Cyrus? (ONS.pl)
d1cbsh7

Natalia Szroeder wycieczkę relacjonuje na InstaStory - tam można oglądać zdjęcia przyrody i filmiki, na których piosenkarka, ubrana w niewiele zakrywające, niebieskie bikini, karmi małpy. Za to na jej instagramowym profilu pojawiła się ciekawa fotka. Fani bardzo szybko ją spuentowali: "Prawie jak Miley Cyrus". Szroeder prawdopodobnie pochwaliła się zdjęciem, bo sama na to skojarzenie wpadła, a ujęcie to nic innego jak "mrugnięcie okiem" do fanów.

Widać bowiem na nim Szroeder bujającą się na wielkiej, powieszonej na linie kuli. Tło znacznie różni się od tego z teledysku Cyrus, gdzie kula niszczyła betonowe ściany, a i Natalia na fotce nie jest, jak Miley, naga. Jednak, gdy spoglądamy na wpis, natychmiast na myśl przychodzi odważny klip Amerykanki.

Fani polskiej gwiazdy odnieśli się do skojarzenia, chociaż nie wszyscy pozytywnie. "Jaki kraj, taka Miley Cyrus" - czytamy w komentarzach. Pojawiła się też prośba: "Nagraj filmik na tej kuli jak śpiewasz 'Wrecking Ball'". To by było ciekawe...

d1cbsh7

Zobacz także: Szroeder w Opolu. Zniewalająca?

Pod zdjęciem "odwołującym zimę", bo faktycznie, bardzo gorącym, pojawiło się też mnóstwo komplementów. Piękna Szroeder jeszcze nie zrobiła kariery na miarę Miley Cyrus, jednak fani i tak ją uwielbiają.

d1cbsh7

Podziel się opinią

Share

d1cbsh7

d1cbsh7