Trwa ładowanie...

Natalie Portman o związku z Mobym: "Był przerażający"

Natalie Portman miała spotykać się lata temu przez kilka tygodni z Mobym. Producent muzyczny napisał w swojej biografii, że byli parą. Z kolei aktorka dementuje te doniesienia i nazywa DJ’a "przerażającym mężczyzną".

Natalie Portman o związku z Mobym: "Był przerażający"Źródło: East News
d3ymd9d
d3ymd9d

Natalie Portman spotykała się z Mobym?

Aktorka i muzyk poznali się, gdy ona miała 20 lat - tak twierdził Moby w swojej biografii. DJ jest od niej 16 lat starszy. Portman nie ukrywała, że była jego fanką.

Pierwszy raz mieli spotkać się przy okazji jednego z jego koncertów. - Byłem łysym pijakiem, a ona piękną gwiazdą filmową. Flirtowała ze mną w mojej garderobie - wspomniał artysta w swojej biografii "Then It Fell Apart". Mieli się spotykać przez kilka tygodni. Jednak nie był pewien, czy chce, żeby wyrosło z tego coś poważnego. Gdy miał z nią porozmawiać nt. związku, Portman powiedziała mu, że znalazła kogoś innego. - Poczułam ulgę - wyznał w książce.

Natalie Portman dementuje

Na wieść o historii przedstawionej przez Moby’ego Portman wściekła się i natychmiast zdementowała doniesienia, twierdząc, że nie było między nimi niczego poważnego, a ona postrzegała go jako "przerażającego mężczyznę", który ją źle traktował. Dodała też, że jak go poznała, miała 18 lat i była jeszcze w liceum.

- Byłam w czasie prac nad filmem. Spotkaliśmy się kilka razy. Po jednym koncercie, gdy skończyłam już szkołę, mieliśmy porozmawiać. Powiedział tylko "zostańmy przyjaciółmi" - opowiedziała na łamach "Harper’s Bazaar".

Moby został też skrytykowany przez aktorkę. Zdaniem Portman historia jest nieprawdziwa, nie ma żadnego potwierdzenia w rzeczywistości i użył jej wyłącznie w celu promocji swojej książki. - Jest tutaj wiele błędów i rzeczy całkowicie zmyślonych - mówiła.

d3ymd9d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ymd9d