Trwa ładowanie...
d3c4160
Dzieci gwiazd

Natalie Portman urodziła! Znamy imię drugiego dziecka aktorki

Radosną nowinę przekazał rzecznik aktorki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalie Portman urodziła! Znamy imię drugiego dziecka aktorki
(ONS.pl)
d3c4160

Natalie Portman długo nie potwierdzała informacji o drugiej ciąży. Z czasem jednak coraz trudniej było jej ukrywać powiększający się brzuszek. Kiedy podczas premiery filmu "Planetarium" na festiwalu w Wenecji pojawiła się w kreacji podkreślającej zaokrąglenia, nikt nie miał już wątpliwości, że gwiazda spodziewa się dziecka. Przez kolejne miesiące aktorka znacznie chętniej gościła na czerwonych dywanach. Zrezygnowała dopiero z tegorocznej gali rozdania Oscarów, tłumacząc się zaawansowaną ciążą.

Dziś wiemy już, że aktorka urodziła pięć dni przed wielkim wydarzeniem. Na świat przyszła jej córeczka, Amalia. Radosną nowinę potwierdził rzecznik Natalie. Mama i córka są szczęśliwe i zdrowe - przekazał zachodnim mediom.

Nic dziwnego, że świeżo upieczona mama wolała poświęcić czas maleństwu. Przypomnimy, że w czerwcu 2011 roku Portman urodziła syna, Alepha. Ojcem dzieci jest mąż aktorki, francuski tancerz i choreograf Benjamin Millepied. Para poznała się na planie "Czarnego łabędzia".

d3c4160

Natalie Portman, a właściwie Natalie Hershlag, to laureatka Oscara za pierwszoplanową rolę w filmie "Czarny łabędź". Zanim zaczęła karierę przed kamerami grała kilka podrzędnych ról w sztukach teatralnych. Na ekranie debiutowała w filmie Luca Bessona "Leon zawodowiec". To jedna z najzdolniejszych, a zarazem najpiękniejszych współczesnych aktorek.

Gratulujemy Natalie i Benjaminowi!

   ONS.pl
d3c4160

Podziel się opinią

Share

d3c4160

d3c4160