Trwa ładowanie...

Natasza Urbańska chce mieć drugie dziecko?

Natasza Urbańska, która dobiega w tym roku czterdziestki, nie myślała już o ponownym macierzyństwie. Jednak szczęście bliskiej koleżanki przekonało ją, że sprawa nie jest jeszcze przesądzona.

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Natasza Urbańska chce mieć drugie dziecko?Źródło: ONS.pl
d2qxjnf
d2qxjnf

Natasza Urbańska, gdy już została matką nie ukrywała, że myśli o ponownym powiększeniu rodziny. Chciała, by jej ośmioletnia już córeczka Kalina miała rodzeństwo. Z dziećmi Janusza Józefowicza ma słaby kontakt, także z powodu różnicy wieku – jego syn, Jakub, ma już 23 lata, a córka, Kamila – 33.

Najbliższy rok to zrealizowanie projektu muzycznego, a później przerwa. To będzie czas na... drugie dziecko! - mówiła dwa lata temu w jednym z wywiadów.

Czas jednak mijał, a Urbańska rzuciła się w wir pracy. Przesłanki o nowym muzycznym wydawnictwtie co prawda zaczęły się pojawiać, ale o planach powiększenia rodziny zrobiło się cicho. Myśl o dziecku powróciła, gdy koleżanka Nataszy Urbańskiej, Natalia Kukulska, urodziła dziecko. Podobno to Urbańska była jedną z pierwszych osób, która porgratulowała piosenkarce.

- Właściwie już Natasza odpuściła temat, uznając, że chyba jest już za późno. Powróciła do niego teraz, gdy dowiedziała się, że Natalia Kukulska po czterdziestce urodziła zdrową córeczkę. To Nataszy znowu dało nadzieję – powiedział informator tygodnika "Świat i Ludzie". Czy rzeczywiście zdecyduje się na drugie dziecko? Czas pokaże.

Zobacz także: #gwiazdy: Natasza Urbańska chce zerwać ze swoim wizerunkiem

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d2qxjnf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qxjnf