Trwa ładowanie...
d420yvh

Natasza Urbańska chce mieć drugie dziecko?

Natasza Urbańska, która dobiega w tym roku czterdziestki, nie myślała już o ponownym macierzyństwie. Jednak szczęście bliskiej koleżanki przekonało ją, że sprawa nie jest jeszcze przesądzona.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska (ONS.pl)
d420yvh

Natasza Urbańska, gdy już została matką nie ukrywała, że myśli o ponownym powiększeniu rodziny. Chciała, by jej ośmioletnia już córeczka Kalina miała rodzeństwo. Z dziećmi Janusza Józefowicza ma słaby kontakt, także z powodu różnicy wieku – jego syn, Jakub, ma już 23 lata, a córka, Kamila – 33.

Najbliższy rok to zrealizowanie projektu muzycznego, a później przerwa. To będzie czas na... drugie dziecko! - mówiła dwa lata temu w jednym z wywiadów.

Czas jednak mijał, a Urbańska rzuciła się w wir pracy. Przesłanki o nowym muzycznym wydawnictwtie co prawda zaczęły się pojawiać, ale o planach powiększenia rodziny zrobiło się cicho. Myśl o dziecku powróciła, gdy koleżanka Nataszy Urbańskiej, Natalia Kukulska, urodziła dziecko. Podobno to Urbańska była jedną z pierwszych osób, która porgratulowała piosenkarce.

d420yvh

- Właściwie już Natasza odpuściła temat, uznając, że chyba jest już za późno. Powróciła do niego teraz, gdy dowiedziała się, że Natalia Kukulska po czterdziestce urodziła zdrową córeczkę. To Nataszy znowu dało nadzieję – powiedział informator tygodnika "Świat i Ludzie". Czy rzeczywiście zdecyduje się na drugie dziecko? Czas pokaże.

Zobacz także: #gwiazdy: Natasza Urbańska chce zerwać ze swoim wizerunkiem

d420yvh

Podziel się opinią

Share

d420yvh

d420yvh