Trwa ładowanie...

Natasza Urbańska z mężem rapują o Kaczyńskim i Mannie

Natasza Urbańska i jej mąż Janusz Józefowicz przyłączyli się do akcji #hot16challenge2. Zarapowali o pandemii, Jarosławie Kaczyńskim i Wojciechu Mannie. Padły ostre słowa.

Natasza Urbańska z mężem rapują o Kaczyńskim i MannieŹródło: ONS
d1mk6mr
d1mk6mr

Natasza Urbańska została nominowana do akcji #hot16challenge2, która ma na celu zebranie pieniędzy na pomoc pracownikom służb medycznych. Nagrała piosenkę z mężem Januszem Józefowiczem. Nawiązali w niej do kwarantanny, Jarosława Kaczyńskiego i odejścia z radiowej Trójki Wojciecha Manna. "Baliśmy się wszyscy, siedzieliśmy pod dachem. Człowiek z Żoliborza zarządzał naszym strachem" – zarapował Józefowicz – "Tygodnie mijały nie wiadomo kiedy. Najpierw Manna wyj…li, DPSy, pogrzeby".

Co to jest #Hot16Challenge2?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo. W ten sposób zachęcają fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia.

d1mk6mr

Zadaniem osób biorących udział w akcji jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

Zobacz także: Adam Bodnar wziął udział w hot16challenge2. Powiedział nam, dlaczego

d1mk6mr
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mk6mr