Trwa ładowanie...

Natasza Urbańska z mężem rapują o Kaczyńskim i Mannie

Natasza Urbańska i jej mąż Janusz Józefowicz przyłączyli się do akcji #hot16challenge2. Zarapowali o pandemii, Jarosławie Kaczyńskim i Wojciechu Mannie. Padły ostre słowa.

Share
Natasza Urbańska z mężem rapują o Kaczyńskim i Mannie
Źródło: ONS
de2ki51

Natasza Urbańska została nominowana do akcji #hot16challenge2, która ma na celu zebranie pieniędzy na pomoc pracownikom służb medycznych. Nagrała piosenkę z mężem Januszem Józefowiczem. Nawiązali w niej do kwarantanny, Jarosława Kaczyńskiego i odejścia z radiowej Trójki Wojciecha Manna. "Baliśmy się wszyscy, siedzieliśmy pod dachem. Człowiek z Żoliborza zarządzał naszym strachem" – zarapował Józefowicz – "Tygodnie mijały nie wiadomo kiedy. Najpierw Manna wyj…li, DPSy, pogrzeby".

Co to jest #Hot16Challenge2?

Polscy raperzy wspierają lekarzy w walce z COVID-19, publikując na YouTube wideo. W ten sposób zachęcają fanów do dorzucania się do zbiórki na rzecz służby zdrowia.

de2ki51

Zadaniem osób biorących udział w akcji jest nagranie "gorącej 16", czyli 16-wersowej zwrotki i nominowanie kolejnych artystów do uczestniczenia w wyzwaniu #Hot16Challenge.

Dodajmy, że to druga odsłona internetowego wyzwania. Pierwsze filmiki pochodzą z 2014 r., kiedy Tede odmówił oblania się wodą z lodem w ramach #IceBucketChallenge. Wtedy Solar z duetu Solar/Białas nagrał 16 wersów rapu i dał wymienionym przez siebie raperom 72 godziny na odpowiedź.

Zobacz także: Adam Bodnar wziął udział w hot16challenge2. Powiedział nam, dlaczego

de2ki51

Podziel się opinią

Share
de2ki51
de2ki51