Trwa ładowanie...

Natasza Urbańska pokazała stare zdjęcie. Od zawsze była pięknością!

Aktorka, piosenkarka i tancerka opublikowała na Facebooku zdjęcie z przeszłości. Chociaż miała na nim kilkanaście lat, już wtedy było wiadomo, że wyrośnie na prawdziwą piękność!

Natasza Urbańska pokazała stare zdjęcie. Od zawsze była pięknością!
d449v1l

Ciemne krótkie włosy zaczesane za uszy, jasne spojrzenie i szeroki uśmiech nie do podrobienia. Na zdjęciu widzimy piękną nastolatkę w krótkim topie i marynarce, może właśnie szła na kolejny trening z gimnastyki lub na scenie?

Występy przed publicznością były dla Nataszy Urbańskiej marzeniem, odkąd zaczęła stawiać pierwsze kroki. Na swój pierwszy casting pojechała, gdy miała 14 lat, ale dopiero po dwóch latach Janusz Józefowicz postanowił ją zaangażować.

d449v1l

- Miała w sobie wdzięk i zadzior. Chciało się na nią patrzeć, mimo że niewiele umiała i była trochę kwadratowa za sprawą sportowej przeszłości - wspominał Józefowicz w rozmowie z "Vivą" kilka lat temu.

Trudno nam uwierzyć, że Natasza mogła być kiedykolwiek "kwadratowa". Znana jest w polskim show-biznesie jako gwiazda niezwykle utalentowana, zdeterminowana i pracowita. Niestety nie szczęści się jej, gdy idzie o sympatię szerszej publiczności - przez wiele lat musiała stawiać czoła nieprzychylnym komentarzom i złośliwym przytykom.

Dziś Urbańska ma ponad 40 lat, mieszka w domu za miastem z mężem Januszem Józefowiczem i ich córką Kaliną. Mówi się, że mała Kalina odziedziczyła talent po mamie!

d449v1l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d449v1l