Trwa ładowanie...
d404h9l

Nergal na zdjęciu z dziadkiem. Jak bardzo się zmienił?

Lider zespołu Behemoth, Adam Nergal Darski, wstawił na Instagrama zdjęcie z młodości. Towarzyszy mu dziadek i ukochany psiak. Jak bardzo zmienił się Nergal? Widzicie podobieństwo między dziadkiem a wnukiem?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nergal na Instagramie pokazał zdjęcie z dziadkiem
Nergal na Instagramie pokazał zdjęcie z dziadkiem (Instagram.com)
d404h9l

Adam Nergal Darski jest liderem najsłynniejszego polskiego zespołu black-deathmetalowego Behemoth. Grupa od długiego czasu jest znana na całym świecie.

Osoby, które nie interesują się muzyką metalową, usłyszały o Nergalu i Behemocie, dopiero gdy związał się z Dodą. Związek nie trwał długo, jednak Adamowi Darskiemu udało się zasiąść w jury polskiego programu rozrywkowego "The Voice of Poland". Podopieczny Nergala Damian Ukeje wygrał pierwszą edycję show. Sam wokalista Behemoth nie kontynuował współpracy na planie programu.

Na początku marca 2019 roku Nergal na Instagramie pokazał zdjęcie z pierwszej trasy koncertowej zespołu Behemoth do Londynu. Przyszedł czas na kolejną fotografię. Tym razem z dziadkiem Klemensem oraz psem Cyganem. Nergal podpisał zdjęcie po angielsku. Wyjaśnił, że jego dziadek brał czynny udział w II wojnie światowej. Fanom objaśnił również, że podnosi lewą rękę, nie zaś prawą, co oznaczałoby "Sieg Heil" (slogan III Rzeszy "Niech żyje zwycięstwo!").

Nas uwiódł niewinny uśmiech króla metalu. Was również? Czy Nergal bardzo się zmienił?

d404h9l

Podziel się opinią

Share
d404h9l
d404h9l