Trwa ładowanie...
dd46z5l

Nergal oburzony plakatem powieszonym w Warszawie: "Ta propaganda jest owocem dobrej zmiany w Polsce"

Nergal zamieścił na Instagramie zdjęcie plakatu powieszonego w Warszawie. Muzyk jest oburzony, że coś takiego można zobaczyć na ulicach w stolicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
adam darski
adam darski (ONS.pl)
dd46z5l

Adam Darski, lider zespołu Behemoth, rzadko wypowiada się na temat polityki. Nie da się jednak ukryć, że nie jest on zwolennikiem obecnej władzy. Nergala przeraża to, co dzieje się w Polsce i to, że obywatele bronią swoich praw, wychodząc na ulicę. Mowa tutaj m.in. o niezależnych sądach czy możliwości aborcji w szczególnych przypadkach.

Ostatnio death metalowiec zamieścił na swoim profilu na Instagramie plakat, który znalazł w Warszawie. Widnieje na nim nagłówek:

- Niemcy zamordowali miliony Polaków i zniszczyli Polskę! Niemcy, musicie za to zapłacić!
Nergal nie kryje swojego oburzenia tym, że ktoś wpadł na pomysł, aby takie treści rozwieszać na ulicach. W związku z tym dodał post w mediach społecznościowych.

- Znalazłem to dzisiaj na ulicy w Warszawie. Myślałem, że Niemcy już zapłacili, czy coś mnie ominęło? Ta "patriotyczna" propagadna jest owocem tzw. "dobrej zmiany" w Polsce.
Pod wpisem rozgorzała dyskusja. Pojawił się nawet komentarz Niemca, który przyznał, że nie zwraca już na takie teksty uwagi.

- Jestem Niemcem i nie zwracam już na to g**o uwagi. Nie możemy cofnąć przeszłości. Czy kogoś w ogóle obchodzi, że możemy nie być spokrewnieni z tymi ludźmi?

dd46z5l

Adam Darski jest oburzony plakatem, który znalazł w Warszawie. Słusznie?

dd46z5l

Podziel się opinią

Share

dd46z5l

dd46z5l