Trwa ładowanie...
d47tbx9

Nergal oburzony plakatem powieszonym w Warszawie: "Ta propaganda jest owocem dobrej zmiany w Polsce"

Nergal zamieścił na Instagramie zdjęcie plakatu powieszonego w Warszawie. Muzyk jest oburzony, że coś takiego można zobaczyć na ulicach w stolicy.
Share
adam darski
adam darskiŹródło: ONS.pl
d47tbx9

Adam Darski, lider zespołu Behemoth, rzadko wypowiada się na temat polityki. Nie da się jednak ukryć, że nie jest on zwolennikiem obecnej władzy. Nergala przeraża to, co dzieje się w Polsce i to, że obywatele bronią swoich praw, wychodząc na ulicę. Mowa tutaj m.in. o niezależnych sądach czy możliwości aborcji w szczególnych przypadkach.

Ostatnio death metalowiec zamieścił na swoim profilu na Instagramie plakat, który znalazł w Warszawie. Widnieje na nim nagłówek:

- Niemcy zamordowali miliony Polaków i zniszczyli Polskę! Niemcy, musicie za to zapłacić!
Nergal nie kryje swojego oburzenia tym, że ktoś wpadł na pomysł, aby takie treści rozwieszać na ulicach. W związku z tym dodał post w mediach społecznościowych.

d47tbx9

- Znalazłem to dzisiaj na ulicy w Warszawie. Myślałem, że Niemcy już zapłacili, czy coś mnie ominęło? Ta "patriotyczna" propagadna jest owocem tzw. "dobrej zmiany" w Polsce.
Pod wpisem rozgorzała dyskusja. Pojawił się nawet komentarz Niemca, który przyznał, że nie zwraca już na takie teksty uwagi.

- Jestem Niemcem i nie zwracam już na to g**o uwagi. Nie możemy cofnąć przeszłości. Czy kogoś w ogóle obchodzi, że możemy nie być spokrewnieni z tymi ludźmi?

Adam Darski jest oburzony plakatem, który znalazł w Warszawie. Słusznie?

d47tbx9

Podziel się opinią

Share
d47tbx9
d47tbx9