Trwa ładowanie...

Nergal wspomina wesele Agnieszki Woźniak-Starak. "Najpiękniejszy na jakim byłem"

Ach, co to był za ślub, chciałoby się powiedzieć. Wydarzenie rzeczywiście musiało być wyjątkowo huczne, bo nawet teraz, prawie półtora roku po weselu imprezę wspomina Adam Darski.

Nergal wspomina wesele Agnieszki Woźniak-Starak. "Najpiękniejszy na jakim byłem"Źródło: Instagram.com
d2j49sl
d2j49sl

Śluby celebrytów i gwiazd często są czymś więcej niż ceremonią w obecności bliskich i przyjaciół. To wydarzenie towarzyskie, na którym warto być i którym później można się pochwalić. Niektóre wesela walczą o palmę pierwszeństwa pod względem rozmachu i listy gości. Niektóre, jak to państwa Woźniak-Starak, zostają jeszcze na długo w pamięci zaproszonych. Jednym ze zdjęć z pamiętnego wydarzenia postanowił pochwalić się Nergal na Instagramie.

- To było jedno z najpiękniejszych ślubnych przyjęć, na jakich byłem. Widziałem już kilka, ale wierzcie mi, wszystko wokół wesela Agi Woźniak-Starak i Piotrka Staraka było wielkie i majestatyczne. Co to była za noc w Wenecji, co to była za impreza… Możecie zobaczyć mnie tu tańczącego w towarzystwie Mateusza Banasiuka i Magdaleny Boczarskiej – podpisał zdjęcie z wesela przyjaciół.

Jak widać, rzeczywiście to był jeden z najwspanialszych ślubów w ostatnim czasie, a na pewno najbardziej ekscytujący, skoro zrobił wrażenie nawet na Nergalu.

Ślub Instagram.com
Ślub Źródło: Instagram.com
d2j49sl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2j49sl