Trwa ładowanie...
d1uo03z

Nic dziwnego, że TVN tego nie pokazał! Anna Mucha mistrzowsko spławiła Agnieszkę Jastrzębską [WIDEO]

W show-biznesie dla niektórych gwiazd istnieją jeszcze tematy, o których się nie mówi. Idealnym przykładem jest Anna Mucha. Na własnej skórze przekonała się o tym Agnieszka Jastrzębska, która nieumiejętnie usiłowała wyciągnąć jakiekolwiek informacje od aktorki. Chwilę później gorzko tego pożałowała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Anna Mucha spławiła dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską
Anna Mucha spławiła dziennikarkę Agnieszkę Jastrzębską (ons.pl, Fot: Instagram.com,ons.pl)
d1uo03z

Rozmowa odbyła się zaraz po premierze spektaklu "Przygoda z ogrodnikiem", gdzie Anna Mucha grała główną rolę. Dziennikarka wzięła aktorkę na bok i zaczęła zadawać pytania. Jastrzębską w pewnym momencie zaczęło bardziej interesować życie prywatne aktorki. Jak wiadomo, Anna Mucha jest jedną z nielicznych gwiazd, które chronią swoje życie prywatne i nie udzielają na jego temat żadnych informacji. Szczególnie, że szybki i mało udany wywiad miał miejsce po spektaklu.

W pewnym momencie rozmowy Jastrzębska zboczyła z tematu sztuki. - Czy twoje dzieci wiedzą, że przed tobą ważny dzień, kiedy się tak ubierasz przed premierą? - zapytała Jastrzębska.

Już po reakcji Anny Muchy można zauważyć, że to nie jest temat, o którym chce rozmawiać. Z lekką dozą ironii zaczęła wypytywać o to samo dziennikarkę. Ta, nie wiedząc, jak się zachować, dalej drążyła temat. W pewnym momencie aktorka nie wytrzymała i lekko podniesionym głosem powiedziała: - Ale sobie pogadałyśmy, rozmowa się nie klei, cholera jasna. A inni czekają...

Ta krótka rozmowa pokazuje, że nie ma sensu za wszelką cenę pytać o prywatne życie gwiazd, kiedy na tapecie powinien znaleźć się zupełnie inny temat.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1uo03z

Podziel się opinią

Share
d1uo03z
d1uo03z