Trwa ładowanie...
d43dqti

Wymienił ich z nazwiska. Celebryci w filmie o pedofilii Latkowskiego

Dokładnie w dniu premiery filmu "Zabawa w chowanego" TVP Info pokazało na YouTubie zwiastun dokumentu Sylwestra Latkowskiego. "Nic się nie stało" porusza temat pedofilii wśród celebrytów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sylwester Latkowski odpowiada na film braci Sekielskich
Sylwester Latkowski odpowiada na film braci Sekielskich (ONS)
d43dqti

Premierę miał wczoraj drugi dokument braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego". Film mówi o pedofilii w polskim Kościele katolickim. Ich pierwszy film "Tylko nie mów nikomu" został nagrodzony m.in. Orłem 2020 za najlepszy film dokumentalny, a także doczekał się wyróżnienia w plebiscycie Telekamery.

Sylwester Latkowski przygotował odpowiedź na film braci Sekielskich. W dzień, w którym dziennikarze wrzucili na YouTube "Zabawę w chowanego", reżyser odpowiedział zwiastunem filmu "Nic się nie stało".

"To będzie opowieść o bezsilności. W 2005 r. zrealizowałem film 'Pedofile'. Od tamtego czasu przyglądałem się blisko kilku sprawom. Nic się nie zmienia. Bogaci i wpływowi omijają prawo i czują się bezkarni. Zajmując się pedofilią wśród elit, tylko się obrywa" – zapowiadał na Facebooku Latkowski jakiś czas temu.

d43dqti

Zwiastun filmu obejrzycie tutaj:

W nieco ponad dwuminutowym zwiastunie Latkowski pokazuje, że rozliczać będzie takie gwiazdy jak Kuba Wojewódzki, Nergal czy Renata Kaczoruk.

Jak podaje "TVP Info", dokument traktuje o przemocy seksualnej, prostytucji i pedofilii w lokalu, który miał być wizytówką Sopotu i który odwiedzali celebryci. Mowa o niesławnej Zatoce Sztuki.

d43dqti

Według zapowiedzi, Telewizja Polska i twórcy filmu wkrótce wyemitują kolejny zwiastun filmu.

W ŁÓŻKU Z OSKAREM: Natalia Szroeder o nowym singlu, ZWIĄZKU Z QUEBO i izolacji na Kaszubach

d43dqti

Podziel się opinią

Share
d43dqti
d43dqti