Trwa ładowanie...
Megafon.pl
mariah carey

Nick Cannon dumny z Mariah Carey

Gwiazdor cieszy się, że jego była żona publicznie opowiedziała o swojej chorobie.

Share
Nick Cannon dumny z Mariah Carey
Źródło: East News
d4am13z

Nick Cannon był mężem Mariah Carey w latach 2008-2016. Para razem wychowuje bliźnięta Moroccana i Monroe. 37-letni raper od wielu lat doskonale zdawał sobie sprawę z choroby żony. Nick Cannon jest dumny, że Mariah Carey w końcu zdecydowała się o niej opowiedzieć. Dzięki temu będzie mogła wykorzystać swoją pozycję, by ludzie dowiedzieli się więcej o chorobie afektywnej dwubiegunowej.

Pierwsza diagnoza pojawiła się w 2001 roku po tym jak wokalistka dziwnie zachowywała się w programie MTV, w wyniku czego trafiła do szpitala.

d4am13z

- Nie chciałam w to uwierzyć - mówi Mariah Carey. - Żyłam w kłamstwie i w izolacji bo bałam się, że ktoś mnie zdradzi. Prawda jednak taka, że nikt nie jest w stanie udawać, że wszystko jest ok i ja też nie potrafię. Otoczyłam się pozytywnymi ludźmi i robię to co najbardziej kocham - zajmuję się muzyką.
Choroba afektywna dwubiegunowa to nawracające zaburzenia psychiczne, w przebiegu których występują zespoły depresyjne i maniakalne. Mówiąc mniej naukowo człowiek cierpiący na tę chorobę czuje się na przemian bardzo źle (odczuwa depresję)
i bardzo dobrze (euforycznie). Wokalistka od dłuższego czasu chodzi na terapię i bierze leki.

Mariah Carey obdarzona jest pięciooktawowym głosem. W czasie swej kariery sprzedała 200 milionów płyt na całym świecie i zdobyła pięć statuetek Grammy. Jej ostatnia regularna płyta to "Me. I Am Mariah... The Elusive Chanteuse" z maja 2014 roku. Artystka niedawno wystąpiła w trzecim sezonie serialu "Imperium". Na kanale E! można było oglądać dokumentalny serial o diwie, "Świat Mariah".

Nick Cannon ostatnio zagrał w filmach "Chi-Raq", "Aaliyah" i "King of the Dancehall". Jego dyskografię zamyka "White People Party Music" z kwietnia 2014 roku.

ONS.pl
Źródło: ONS.pl
d4am13z

Podziel się opinią

Share
d4am13z
d4am13z