Trwa ładowanie...
d4e3dez

Nick Jonas dostał wyjątkowy prezent od swojej pięknej żony

Nick Jonas i Priyanka Chopra to jedna z najgorętszych par Hollywood. Prawie rok temu gwiazdy stanęły na ślubnym kobiercu. Teraz aktorka dała mężowi wyjątkowy prezent rocznicowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nick Jonas dostał wyjątkowy prezent od swojej pięknej żony
Nick Jonas dostał wyjątkowy prezent od swojej pięknej żony (Getty Images)
d4e3dez

Nick Jonas i Priyanka Chopra świętują 1. rocznicę ślubu

Związek Nicka Jonasa i Priyanki Chopry od początku rozgrzewał międzynarodowe media. Nie zabrakło oczywiście kontrowersji. Między gwiazdorską parą jest przecież 10 lat różnicy. Złośliwi wróżyli ich związkowi rychły koniec. Na szczęście się mylili, a Jonas i Chopra właśnie świętują pierwszą rocznicę ślubu.

Oczywiście nie obyło się bez prezentów. Podarunek indyjskiej gwiazdy jest naprawdę wyjątkowy – to szczeniak owczarka niemieckiego. Jak na nasze czasy przystało, Priyanka niespodziankę nagrała i umieściła filmik w mediach społecznościowych. Na nagraniu widzimy śpiącego Nick Jonasa, który zostaje obudzony przez słodkiego psiaka ubranego w białą kokardę.

d4e3dez

Piosenkarz był bardzo zdziwiony, a post na profilu instagramowym Priyanki Chopry zebrał masę komplementów.

"Priyanka wróciła dziś do domu z najlepszą niespodzianką pod słońcem. Przedstawiam Wam nowego członka rodziny, Gino. Nie mogę przestać się uśmiechać, od kiedy w końcu wstałem i zrozumiałem, o co chodzi. Dziękuję!" – czytamy pod postem Nicka.

Psiak Chopry i Nicka ma już oczywiście własne konto w social mediach. Pupil od razu stał się celebrytą – w niespełna 24 godziny zebrał ponad 200 tys. fanów.

d4e3dez

Podziel się opinią

Share
d4e3dez
d4e3dez