Trwa ładowanie...
d1q0kwe

Nick Mason zagra w Polsce. Legendarny muzyk Pink Floyd wystąpi w Warszawie

Nick Mason, członek legendarnego Pink Floyd, wystąpi w Polsce. Muzyk zagra w Warszawie w ramach Summer Fog Festival 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Nick Mason zagra w Polsce. Legendarny muzyk Pink Floyd wystąpi na kortach Legii.
Nick Mason zagra w Polsce. Legendarny muzyk Pink Floyd wystąpi na kortach Legii. (PAP)
d1q0kwe

Nick Mason – stały filar Pink Floyd

Nick Mason jest legendą rocka progresywnego. W 1965 r. był współzałożycielem zespołu Pink Floyd. Perkusista był jedynym członkiem grupy, który występował w niej przez wszystkie lata istnienia.

Na swoim koncie ma współprace z innymi progresywnymi muzykami, a także wykonawcami jazzowymi czy punkowymi. Pełnił również rolę producenta. Mason charakteryzował się spokojnym i oszczędnym stylem gry na perkusji.

d1q0kwe

Nick Mason w Polsce

Nick Mason przyjedzie do Polski w ramach trasy „Nick Mason’s Saucerful Of Secrets”. Na scenie towarzyszyć mu będzie pełen skład muzyków: Gary Kemp (gitara i śpiew), Lee Harris (gitara), Guy Pratt (bas) i Dom Beken (klawisze). Artyści zagrają kompozycje z dyskografii Pink Floyd.

Artysta odwiedził już Polskę 25-26 października 2005. Przyjechał do naszego kraju w ramach promocji swojej książki ”Pink Floyd. Moje wspomnienia”.

Koncert odbędzie się 27 lipca 2019 na kortach Legii w Warszawie. Występ będzie częścią festiwalu Summer Fog Festival 2019.

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d1q0kwe

Podziel się opinią

Share
d1q0kwe
d1q0kwe