ycipk-1j9h6b

Nick Mason zagra w Polsce. Legendarny muzyk Pink Floyd wystąpi w Warszawie

Nick Mason, członek legendarnego Pink Floyd, wystąpi w Polsce. Muzyk zagra w Warszawie w ramach Summer Fog Festival 2019.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nick Mason zagra w Polsce. Legendarny muzyk Pink Floyd wystąpi na kortach Legii.
Nick Mason zagra w Polsce. Legendarny muzyk Pink Floyd wystąpi na kortach Legii. (PAP)
ycipk-1j9h6b

Nick Mason – stały filar Pink Floyd

Nick Mason jest legendą rocka progresywnego. W 1965 r. był współzałożycielem zespołu Pink Floyd. Perkusista był jedynym członkiem grupy, który występował w niej przez wszystkie lata istnienia.

Na swoim koncie ma współprace z innymi progresywnymi muzykami, a także wykonawcami jazzowymi czy punkowymi. Pełnił również rolę producenta. Mason charakteryzował się spokojnym i oszczędnym stylem gry na perkusji.

ycipk-1j9h6b

Nick Mason w Polsce

Nick Mason przyjedzie do Polski w ramach trasy „Nick Mason’s Saucerful Of Secrets”. Na scenie towarzyszyć mu będzie pełen skład muzyków: Gary Kemp (gitara i śpiew), Lee Harris (gitara), Guy Pratt (bas) i Dom Beken (klawisze). Artyści zagrają kompozycje z dyskografii Pink Floyd.

Artysta odwiedził już Polskę 25-26 października 2005. Przyjechał do naszego kraju w ramach promocji swojej książki ”Pink Floyd. Moje wspomnienia”.

Koncert odbędzie się 27 lipca 2019 na kortach Legii w Warszawie. Występ będzie częścią festiwalu Summer Fog Festival 2019.

ycipk-1j9h6b
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1j9h6b

ycipk-1j9h6b
ycipk-1j9h6b