Trwa ładowanie...
Kenneth Perry

Nicki Minaj została żoną. Jej mąż to recydywista

Nicki Minaj wyszła za mąż. Wybranek jej serca również jest raperem. Mężczyzna dwukrotnie odsiadywał wyrok.

Share
Nicki Minaj została żoną. Jej mąż to recydywista
Źródło: East News
d1xvwpt

Po niemal roku związku z Kennethem "Zoo" Pettym autorka "Super Bass" powiedziała sakramentalne "tak". 36-latka podzieliła się tą nowiną z fanami za pośrednictwem Instagrama.

Gwiazda opublikowała wideo, w którym pokazała kubki i czapki z napisami "Pan Młody" i "Pani Młoda". Aby nie było wątpliwości, zamieściła też datę ślubu - 21 października.

Zobacz: Rodowicz wspomina spotkanie z Nicki Minaj: "Dziękowała mi za to, że przyjechałam na koncert"

W sierpniu w wywiadzie dla "Queen Radio" Nicki Minaj zdradziła się z pomysłem zmiany stanu cywilnego. Raperka nie jest obywatelką Stanów Zjednoczonych, dlatego musiała wystąpić o pozwolenie na zawarcie małżeństwa. Zgoda udzielona jest na 90 dni. Oznacza to, że wokalistka musiała wziąć ślub do końca października. Inaczej znowu musiałaby wystąpić o urzędowe zezwolenie.

d1xvwpt

Mąż Nicki Minaj ma za sobą kryminalną przeszłość. 41-letni Kenneth Petty w 1995 r. został skazany za próbę gwałtu na 16-latce. Do więzienia powrócił w 2006 r. za śmiertelne postrzelenie mężczyzny. Został zwolniony warunkowo w 2013 r. Para pieszczotliwie nazywa siebie Bonnie i Clyde, tak jak kochankowie-bandyci z kultowego filmu gangsterskiego.

Nicki Minaj niedawno zaskoczyła swoich fanów informacją, że planuje przejście na emeryturę. Wyznała, że chciałaby się skupić na życiu prywatnym i założeniu rodziny. Nic dziwnego, że rozkwitająca miłość jest dla niej teraz najważniejsza. Szybko jednak zdementowała plotki, że porzuca prace nad 5 albumem.

d1xvwpt

Podziel się opinią

Share
d1xvwpt
d1xvwpt