Trwa ładowanie...
d30ay6g

Nicole Kidman była molestowana! Przed tragedią uchronił ją Tom Cruise

Nicole Kidman w artykule dla „New York Magazine” Przyznaje, że w młodości była molestowana. Jednak po ślubie z Tomem Cruisem została otoczona „kokonem” dzięki któremu uniknęła dalszej tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nicole Kidman przyznaje, że w młodości była ofiarą molestowania
Nicole Kidman przyznaje, że w młodości była ofiarą molestowania (materiał prasowy/Megafon.pl)
d30ay6g

Nicole Kidman o związku z Tomem Cruisem

Nicole Kidman niechętnie mówi o swoim małżeństwie z Tomem Cruisem. Kiedy ich związek się zaczynał miała zaledwie 22 lata. On był już wielką gwiazdą, a ona dopiero stawiała pierwsze kroki przed kamerami w Hollywood. Artyści poznali się na planie filmu „Szybki jak błyskawica” w 1990 roku. Jeszcze w tym samym roku Nicole Kidman i Tom Cruise stanęli na ślubnym kobiercu. Również w 1990 roku nowożeńcy adoptowali dwoje dzieci. Ich związek trwał ponad dekadę.

Nicole Kidman o byłym związku

„Wyszłam za mąż się bardzo młodo, ale zdecydowanie nie była to dla mnie moc - to była ochrona. Wyszłam za mąż z miłości, ale bycie żoną wyjątkowo wpływowego mężczyzny uchroniło mnie przed molestowaniem seksualnym”. W dalszej części artykułu Nicole Kidman podkreśla, że w trakcie związku z Cruisem była otoczona kokonem. Nikt nie miał odwagi jej skrzywdzić, jednak kiedy w wieku 32-33 lat ich związek się zakończył, wówczas musiała nauczyć się żyć od nowa. Dopiero wtedy zaczęła dorastać. W kolejnych akapitach Nicole Kidman stwierdza jasno – „Oczywiście, że miałam momenty #MeToo - odkąd byłam mała! Ale czy chcę je ujawnić w artykule? Nie. Czy ujawniają się one w mojej pracy? Absolutnie. Jestem otwarta i surowa. Chcę wykorzystać moje doświadczenie i emocje, wykorzystać je - i nie mówię tylko o molestowaniu seksualnym. Mówię o stracie, śmierci, pełnym wachlarzu życia”.

d30ay6g

Nicole Kidman o nowym związku

Nicole Kidman otwarcie przyznaje, że w 2006 roku rozpoczęła nowe życie. Właśnie wtedy poślubiła Keitha Urbana, muzyka country, z którym wychowuje dwie córki. Aktorka zaznacza, że jest bardzo szczęśliwa w nowym związku i właśnie dlatego nie chce wspominać o małżeństwie z Cruisem.

d30ay6g

Podziel się opinią

Share
d30ay6g
d30ay6g