Trwa ładowanie...

Nie będzie sylwestra TVN w Warszawie. Jest jasna deklaracja

Koniec października? To już czas, kiedy pojawiają się sylwestrowe plany. Przynajmniej w stacjach telewizyjnych. Zapadła już decyzja w sprawie sylwestra TVP. A co z TVN?

Sylwester 2019 w Warszawie
Sylwester 2019 w Warszawie Źródło: East News, fot: Artur Zawadzki/REPORTER
d3sj39d
d3sj39d

Biuro Reklamy Telewizji Polskiej poinformowało, że Sylwester TVP 2021/2022 znów odbędzie się w Zakopanem. "Po raz kolejny, tej niezwykłej nocy, zabierzemy widzów i mieszkańców Zakopanego w szaloną podróż przez największe muzyczne przeboje" - poinformowała TVP. Choć pojawiają się doniesienia, że ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Można się jednak spodziewać, że telewizja publiczna nie odpuści imprezy także i w tym roku.

2021 r. witali także widzowie Polsatu. TVN odpuścił sobie natomiast imprezę, punktując, że pandemia koronawirusa jest zbyt dużym zagrożeniem, by się tłumnie bawić. Sylwester 2019 w stacji był z kolei ostro krytykowany i jednym słowem, które przebijało się najbardziej było: "nuda". Co więc z tegoroczną imprezą? Czy tym razem TVN zorganizuje sylwestrową imprezę dla swoich widzów? Jest komentarz władz Warszawy.

Zobacz: Tak wyglądał sylwester 2020/2021 w Zakopanem. Byliśmy na miejscu

Jak podaje Press, w tym roku w Warszawie nie odbędzie się sylwestrowy koncert w plenerze. - W związku z trwającą epidemią COVID-19 Warszawa nie planuje w tym roku organizacji plenerowego koncertu sylwestrowego - informuje Press Wojciech Śmiech, naczelnik wydziału prasowego miasta.

d3sj39d

TVN transmitował sylwestrowe koncerty ze stolicy od 2016 r. Pandemia przerwała tę krótką tradycję. Czy decyzja miasta oznacza, że TVN całkowicie zrezygnuje z sylwestrowej imprezy? Stacja nie podała jeszcze żadnej ostatecznej decyzji.

Z kolei Polsat mógł pochwalić się wzrostem oglądalności w sylwestra w stosunku rocznym. Imprezę nadawaną ze studia w Warszawie na głównej antenie Polsatu obejrzało 3,42 mln widzów.

d3sj39d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3sj39d