Trwa ładowanie...
d3k2r53
News

Nie będzie zmian w "BrzydUli"

Share
Nie będzie zmian w "BrzydUli"
d3k2r53

Jeśli liczyliście na bardziej dogodną godzinę emisji serialu, to mamy dla was złą wiadomość...

Polska wersja przygód niezgrabnej brzyduli emitowana jest w TVN od miesiąca. Mimo dobrej reklamy, nie zyskała dużej oglądalności i przez wielu została uznana za kompletną porażkę. Czy nie za szybko na takie osądy?

Serial jest zabawny, kolorowy, a jego największym plusem jest dobra obsada. Czemu więc oglądalność jest niska? Najprawdopodobniej winna temu jest godzina emisji - mało który z widzów wraca do domu przed godziną 18, więc siłą rzeczy serial ma niewielkie szanse, by trafić do ludzi. Niestety, producenci serialu nie przewidują żadnych zmian w tej kwestii.

d3k2r53

Nie zgadzam się z oceną, że "BrzydUla" to kompletna klapa. Dlatego, przynajmniej na razie, nie planujemy zmiany czasu emisji na inny. Nie będzie również ingerencji w scenariusz ani w obsadę głównych ról - powiedziała tygodnikowi Twoje Imperium Marta Hoffer z działu produkcji serialu.

Serial jest zabawny i ciekawy, ale nie jest chyba wart tego, by specjalnie dla niego wracać z pracy do domu biegiem. Oby producenci BrzydUli wyciągnęli wnioski z badań nad oglądalnością serialu...

d3k2r53

Podziel się opinią

Share
d3k2r53
d3k2r53