Nie ma mowy o rozstaniu Shakiry i Pique? Piłkarz zbił wszystkich z tropu

Światowe media donoszą, że Shakira i Pique są już o krok od rozstania i to koniec wielkiej miłości. Tymczasem piłkarzowi udało się zbić wszystkich z pantałyku jednym filmikiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rzekome rozstanie słynnej pary elektryzuje światowe media
Rzekome rozstanie słynnej pary elektryzuje światowe media (Instagram.com)
WP

Pierwsze doniesienia o rzekomym kryzysie w związku gwiazdorskiej pary pojawiły się już kilka miesięcy temu. Odnotowano, że z profili w serwisach społecznościowych Shakiry i Pique zniknęły bieżące wspólne fotografie. Po raz ostatni para była widziana na weselu Leo Messiego pod koniec czerwca tego roku. Media zauważyły też, że po strzeleniu gola w trakcie jednego z meczów, piłkarz nie wykonał gestu, który zawsze dedykował ukochanej.

Wygląda jednak na to, że do rozstania jest im jeszcze daleko. Jakby na przekór wszystkim, niedługo po opublikowaniu rodzinnego zdjęcia, piłkarz udostępnił na swoim profilu na Facebooku filmik, w którym widać, jak towarzyszy swojej ukochanej w trakcie próby z jej zespołem. Czy taki gest zahamuje sensacyjne doniesienia?

WP

Od 2010 r. Shakira i Pique tworzą jedną z najpiękniejszych par z pogranicza świata sportu i show-biznesu. Piosenkarka i piłkarz FC Barcelony mają dwójkę dzieci. Choć ich życie elektryzowało media od samego początku, starali się chronić prywatność przed mediami. Podobnie w przypadku rzekomego rozstania, stronią od wydawania oficjalnych komunikatów. Przypomnijmy jednak, że sytuacja z Pique łudząco przypomina rozstanie Shakiry z pierwszym mężem. 10 stycznia 2011 r. wokalistka napisała na swojej stronie internetowej, że wraz z Antoniem de la Rua zdecydowali się na "separację". Shakira określiła to jako "wspólną decyzję na odejście od ich romantycznych relacji na czas nieokreślony". Jak będzie tym razem i czy głośne rozstanie okaże się tylko plotką? Czas pokaże.

Zobacz także: Shakira i Gerard Pique rozstali się? Piosenkarka wyprowadziła się z domu

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP